Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen gáz ha hazudok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen gáz ha hazudok?

Figyelt kérdés

Munkatársaimmal feljött a téma, és nagyon nem értettünk egyet.

Ismerkedésnél ha a nő azt mondja, hogy komoly kapcsolatot akar akkor azt mondom, hogy én is. Azt mondom van jogsim, meg hogy nem élek anyámmal. Meg hogy vállalkozó vagyok (a mai világban ezt úgy is bármire rá lehet húzni). Egy picit füllentek.


És a másik nézőpont, hogy ha szexelni akarnék azt mondjam, hogy én most nem keresek komoly kapcsolatot. Megmondani hogy ha nincs munkám, pénzem, anyámnál lakok stb. Mert lehet hogy a végén jófejnek tart.


Én mondtam, hogy ez egy hülyeség. A nőknek egy illuzio kell, egy ideális férfi. Ha kiderül a hazugság, legalább dugtál egy jót. Egyébként a nőknél a smink is egy illuzio.


Én egy nő helyében sem szexelnék olyannal aki az anyjával él.


27 F



2020. jan. 31. 02:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
17f*
2020. jan. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát bűn a csalás.

Ez nem vili?

2020. jan. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha téged nem zavar hogy életed nőjét riaszthatod el azzal, hogy hazudsz neki, csináld csak. Mert az igazság kiderül és ilyenkor az is csalódik aki amúgy szeretett volna.


Amúgy nem az a baj a hazugsággal, hogy "bűn". A hazudozás egy ponton jellemmé alakul és a jellemed alakítja a sorsodat. Már most egy féreg vagy, később ez még rosszabb lesz. Ne hidd hogy így minőségi társat tudsz majd bevonzani. (A minőséget belsőre értem, természetesen)

2020. jan. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Ha a smink illúzió, akkor a ruha is. Slankít ahol kell, kiemel, ahol kell, mint a smink.

Sőt a fehérnemű is, hisz a bugyifajták más más feneket mutatnak kerekebbnek, a melltartó meg tartja a mellett, pushupról nem is beszélve.


Férfiaknál is, előnyös ruha=szélesebb mellkas, keskenyebb derék, szélesebb váll, kisebb pocak, kellemes bőrtónus, fehérebb fogak, jobb anyagi helyzet láttatása..


Ha szexelni akarok legyen illúzió rendesen(de az ágyban alakítson!), ha kapcsolatra vágyom tökéletlen alakot keresek, aki nem zavaróan túl jó hozzám.

2020. jan. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg gáz. Ezzel csak azt ismered el, hogy annyira nem vagy érdemes, hogy egy nő hozzád szóljon, egy nulla vagy, egy senki. Alkalmi kapcsolat is csak úgy sikerül, ha teljesen átvered a másikat. A valódi éned annyira se vonzó, hogy valaki pu.cit vakartasson veled. Kérdés, hogy így milyen nőket (és fertőzéseket) szedsz össze. Hát pont olyat, akit egy vadidegen első füttyre ágyba tud vinni, és ha szerencséd van, aznap még nem dugta meg senki.


Ez a smink egy illúzió... te jóóó ééég... Te ezek szerint azt hitted, hogy tényleg kék a csaj szemhéja? És kiderült, hogy nem? Aztakurrvvaaa... Azt ugye tudod, hogy a pu.ci se szőrtelen, hanem borotválja? Az is átverés, csak tusolás után is úgy marad.


Nézd, jogodban áll ostobának lenni, és erre rá is játszani. Hajrá!

Aztán gyere ide sírni, hogy a nőket csak a pénz és a kocsi érdekli, nem a hamvas kis jófiú lelked. 😂

2020. jan. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Hát, van még mit tanulnod. Például azt, hogy nem hazudozunk. Ha annyira zavar, hogy anyádnál laksz, nincs jogsid, akkor miért nem változtatsz ezeken? Bár hazudozni könnyebb, de ha tényleg találnál egy lányt, akit megszeretsz, majd a saját hazugságaid miatt fogod elveszíteni.
2020. jan. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon gáz ilyeneket hazudni. Vagy ne mondj semmit, kerüld a témát; vagy mondd meg őszintén. Nyugodj meg, a nők 80%-ában ilyenkor felélednek az anyai ösztönök, azt gondolják, majd ők felsegítik az elesett férfit... :P
2020. jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Lúzer vagy ha csak hazugsággal kapnál nőt.
2020. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A push up melltartó a legnagyobb csalás
2020. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem gáz. Én is azt hittem hasonló idős koromban, hogy gáz, de aztán rájöttem, hogy a nők elvárják a hazugságot. Ne legyél soha teljesen őszinte, mert felhasználják ellened. Szelektíven kell őszintének lenni, neked is úgy kell játszmázni, mint ahogy a nők szoktak.


Az őszinte férfi soha sem sikeres a nőknél, és csak magát üti meg.

2020. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!