Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is szomorú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szomorú, hogy az átlag nőre már nincs kereslet az átlag férfiak között?

Figyelt kérdés

Az átlagos fiatal férfiak keresztül néznek az ilyen átlagos nőkön:

[link]

[link]


Mindannyian ilyen testű nőre vágynak:

[link]


Mikor fogjátok megérteni, hogy nem nézhet ki minden nő így? Mikor fogjátok végre alább adni az elvárásokat legalább egy átlagoshoz közeli szintre?



2020. jan. 30. 11:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Neked nem a testeddel van baj, hanem azzal, hogy hisztis vagy.


Mielőtt elkezdenél nekem is hisztizni, nő vagyok és szerettek már engem is mindenféle alkattal, a vékonyabbtól az ilyen husison át a sportosig. Bár utóbbi jobban vonzza a figyelmet, többen próbálkoztak csak dugás miatt, mint korábban, szóval szerintem örülj, hogy akinek kellesz, az nem csak a testedre ácsingózik.

2020. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

De van, csak az a baj, hogy az átlagnő IS, Rájengoszlig meg Hjúdzsekmen kaliberű pasit akar.


A Béla nem jó, mert hiába jóképű és rendes, de csak egy őr.

A Géza hiába keres jól, kövér, és az anyjával lakik.

A Tomi alacsony, 175.

...

...


Aztán: [link]

2020. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Lachesys ***** válasza:
78%

az en testalkatom a masodik kepen a fiatalabb lanyera hasonlit.


azert azt is latom, hogy igy fiatalon, az en testem az elegge atlag alatti. a legtobb lany csinos, feszes, vekony. az arcom sokat dob az osszkepen, szoval azert mindig voltak probalkozok, de legritkabb esetben "trendi" fiuk.


mondjuk talan mert en sem a testemmel "hoditottam" soha, nekem sem ez a legfontosabb. sokkal fontosabb az intelligencia, a hasonlo izles, erdeklodesi kor. igy mindig talaltam azert olyan sracot, akivel volt kolcsonos vonzalom, es az en izlesemnek megfelelt.


szoval nem mondanam, hogy lehetetlen. es pl a jol, jo helyen, aranyosan "duci" baratnoim nagyon kelendoek, szoval ha jol helyezkedik el kis tulsuly az sokszor meg noveli is az erdeklodok szamat (nagy mell-fenek, vekony derek).


amugy a jo hir az, hogy lefogyni kb barki tud, es edzeni is. nem mindenkinek szerencses a genetikaja, de a jo test pont olyan, amit kitarto munkaval el lehet erni.

2020. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

A nőknek alig számít a külső. sokkal több jó nőt látni csúnyácska, kövér stb férfival, mint jó pasit csúnyácska vagy akár átlagos nővel.

Nőkből sokkal több is van, nem jut minden nőnek férfi, sok átlagos nő egyedül marad mert nem ütik meg a szintet...

2020. jan. 30. 12:03
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Az átlagos nő pont le$#arja az átlagos férfit, mivel a nők mindig a felsőbb kategóriánál keresgélnek.


Nálad is biztos voltak akik kezdeményeztek és visszautasítottad őket mert nem voltak szimpatikusak első ránézésre.

2020. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Itt az első amúgy.


Kedves kérdező, a válaszom annyi, hogy nézz szét, kik sírnak itt.

A lényeg, az egy dolog, ki mit akar, mire lenne igénye, úgysem fogja megkapni.


Csurgathatják a nyálukat a fotelban ülve a modellekre, de a szexuális életük kimerül a jobb kezükben, bilibe lóg a kezük. Hiába álmodoznak, a kutyának se kellenek, különben nem arról szólna minden harmadik kérdés, hogy "Már sose lesz barátnőm?", "Szűzen halok meg?", "Miért nem kellek a nőknek?", és társai...

2020. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

7# Érdekes hogy miért nem tud találkozni a kereslet-kínálat ezekben az esetekben?


Van mindkét félből rendesen, de valahogy nem találnak egymásra.

2020. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen 7! Semmibe veszik az átlagos nőket. A kérdéseiket ki kéne javítani így: "Miért nem kellek a bombanőknek?"
2020. jan. 30. 12:10
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
12:06-nak igaza van. emellett még azon is sírnak, hogy a nő zaklatásnak veszi, ha kezdeményeznek...ez most egy nagyon jó kifogás a bénaságukra. Ha meg azt írod, hogy neked már tetszett nem csúcs pasi, lepontoznak, szerintük hazudsz, csak hogy ne nekik legyen igaza...szerintük nőknek lejjebb kéne adni, de ők nem adnák lejjebb az igényeiket
2020. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Lachesys ***** válasza:
28%
amugy ez total hulyeseg, az elso kepen linkelt lanyhoz hasonlot rengeteget szolitanak le fesztivalokon is.
2020. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!