Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tegyem túl magam azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon hogy ne legyek szomorú amiatt hogy sosem lesz barátnőm valószínűleg?

Figyelt kérdés

Már kb 17 éves korom óta vágyok egy barátnőre. De azóta több mint 5 év eltelt és még egy randit sem tudtam összehozni. Nagyon rossz vagyok kommunikációból. Nem beszélek sokat, így meg nehéz ismerkedni. Meg amúgy sem vagyok társasági ember. Mivel nem volt barátnőm így még tapasztalatlan is vagyok.

Mostmár kezdek rajonni arra hogy valószínűleg sosem tudok összehozni kapcsolatot. Ha ennyi időn keresztül nem sikerült. Más ennyi idősen már hol tart... :(((


Mit tennétek?

Hiába akarok változtatni, nem tudok olyan lenni mint a legtöbb fiú. Nem tudok beszédes lenni.


2019. aug. 11. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarsz. :)
2019. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, én 22 évesen voltam először lánnyal.
2019. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig fiúnak hívod maga, és úgy is viselkedsz. Éretlen, hisztis kisfiú.

Nőknek fiúk nem kellenek. Gondolkozz el ezen.

2019. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!