Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfiakkal ismerkedni akik?

Figyelt kérdés
Hol lehet olyan férfiakkal ismerkedni akikkel normálisan el lehet cseverészni nem a szex egyből a téma illetve nem kopnak le egy két levél váltás után. Hol vannak mostanában a normális férfiak?Eddig csak olyanokkal "találkoztam" akik egyből elküldték a nemi szervüket gusztustalan módon. Vagy éppen egyből leakartak feküdni velem pedig még a nevemet is alig tudták megjegyezni.Nagyon szívesen beszélgetnék egy olyan fiúval aki nem azzal kezdi,hogy tessék itt van a farka@.Most komolyan csak ilyen férfik léteznek manapság vagy csak én keresgélek rossz helyen?
2020. jan. 28. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem hiszem,itt is egyből dugni akarnak.
2020. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem ezek a legfontosabb témáim, szeretnék is végre valakivel megismerkedni. A "lekopás 1-2 levélváltás után"-i téma az esetemben rendszerint a másik félnél szokott kezdődni... Ha gondolod írj rám:).
2020. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Például itt is! ;)

F/45.

2020. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Ha gusztustalan a férfi nemi szerv miért veszitek a szájatokba?
2020. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mikeXxX ***** válasza:
100%
Már pedig egy boldog párkapcsolat alapja a jó szex is tehát nálam ez igenis téma volt és lesz pedig én komoly kapcsolatot keresek nem csak egy numerát. 40f
2020. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!