Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a nőkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőkre a céltudatosság, határozottság, magabiztosság, döntésképesség?

Figyelt kérdés

Vagy már abszolut ott tartunk, hogy egyik sem mer kezdeményezni mert az gáz meg fáj ha nem, ezért csinálja csak a férfi, de ha ezt teszi és tetszik is a nőnek akk is "hááát neeeemtuudooom", meg ide jönnek megkérdezni, hogy ha elhivott randira az mit jelent a férfiaknál stb 🤦🏻‍♂️

A nők hány százaléka tudná kivül belül tetőtől talpig meghatározni h az a vágyott szőke herceg mégis milyen? 0.1%? Tiszta h valójában összetennék a kezüket egy everyday guy-ért csak lássa őket emberként, ne csak nőstényként.


2020. jan. 27. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha megtudod dugni 🤣
2020. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én most, 28 évesen már eléggé magabiztos, céltudatos vagyok, de 18-20 évesen még azért én sem voltam ennyire.

Viszont, azt már régen is tudtam, hogy milyen pasira vágyom, de akkor jött az, hogy adjam le az igényeimet, pofátlan vagyok, nem is létezik ilyen...stb.

Ha kezdeményeztem, akkor szóltak, hogy könnyűvérű vagyok, ezért inkább csak szexet tudnak elképzelni.


Nem vettem vissza semmiből, nem adtam le az igényeimet, mégis van párom már 6 éve, akinél az első perctől fogva egyértelmű volt, hogy mit akarok.

2020. jan. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
7# Áll az alku. :D
2020. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%

"Nem vettem vissza semmiből, nem adtam le az igényeimet, mégis van párom már 6 éve, akinél az első perctől fogva egyértelmű volt, hogy mit akarok."

- majd lesz akitől jobban akarod

- majd neki is lesznek feszültebb percei, olyankor jó lesz akinek épp nincs feszültség az életében

- most Józsit szereted, holnap meg Janit. Tök mind1 nem?

- oda mész ahol "enni" kapsz, ha érted az iróniát

- Az igényedid csak nőni fognak, te meg az időből mész ki, szóval veszett fejsze, vagy megalkuvás. De akkor hol vannak az igények?

Jön még esőre köpönyeg....

2020. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

# 14


Válaszra sem méltatlak. :)

2020. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem az összefüggést a céltudatosság és kezdeményezés között.


Amikor ismerkedsz, akkor az elején senkiről nem tudod meghatározni, hogy milyen ember, érdemes-e vele tervezni. Max annyit tudsz meghatározni, hogy érdekel és megakarod ismerni az adott férfit, de ennyiből nem lehet megjósolni a következményeket.


Vannak nők, akik többnyire arra vágynak, hogy szeresse őt egy férfi. Egyszerűen szeretetre és odaadásra.. ez esetben érthető és logikus, ha egy kezdeményező férfit várnak.. akinek nem különösebben számít a személyisége, hanem többnyire az, hogy érdeklődik a nő iránt, érezteti a vonzalmát stb. Ha a nő kéne meghódítsa a férfit, akkor ennek személyében nem hinném, hogy rátalálna a szerető férfira, akire vágyik. Pedig ha csupán ez a cél, akkor ez egyetlen dolog, amit figyelembevesz, az hogy miképpen közeledik hozzá a pasi.

2020. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
48%
Munkahelyen igen gyakori, magánéletben max. egy megkövült szingli ilyen.
2020. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!