Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a nőkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a nőkre a céltudatosság, határozottság, magabiztosság, döntésképesség?

Figyelt kérdés

Vagy már abszolut ott tartunk, hogy egyik sem mer kezdeményezni mert az gáz meg fáj ha nem, ezért csinálja csak a férfi, de ha ezt teszi és tetszik is a nőnek akk is "hááát neeeemtuudooom", meg ide jönnek megkérdezni, hogy ha elhivott randira az mit jelent a férfiaknál stb 🤦🏻‍♂️

A nők hány százaléka tudná kivül belül tetőtől talpig meghatározni h az a vágyott szőke herceg mégis milyen? 0.1%? Tiszta h valójában összetennék a kezüket egy everyday guy-ért csak lássa őket emberként, ne csak nőstényként.


2020. jan. 27. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Ne aggódj, körülbelül 35 pontos listával tudják meghatározni hogy ki lenne a megfelelő számukra.
2020. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
A nőket úgy nevelik, hogy ne gondoljanak túl sokat magukról, legyenek könnyen kezelhetőek. Ezért aztán bár kifelé azt mutatják, hogy erős és független nők, egy visszautasítás után ripityára törik az a pici önbizalmuk is. A férfiakat meg arra tanítják, hogy legyenek kitartóak, és ha egyszer elestek, akkor is keljenek fel és próbálják meg újra a dolgokat. Ezért a férfias férfi nem sértődik meg akkor sem, ha visszautasítással találja magát szemben, ha pedig határozatlan nővel randizik, aki nagyon tetszik neki, akkor kitartóan ostromolja, amíg meg nem győzi, hogy jó választás lenne.
2020. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Én ilyennek tartom magam és a munkahelyen is ilyennek mondanak. Ami nem párkapcsolat, de talán megbízhatóbb forrás, mintha a párom vagy a haverom mondaná ezt.


Viszont amíg ennyi véglény van, akik szerint egy nő csak a konyhában meg az ágyban lehet tehetséges, meg amíg a pasik kiherélve érzik magukat egy olyan nő mellett, akinek van konkrét szexuális ízlése vagy épp ugyanabban a szakmában jobb helyen állnak (és egyből megy a beszopta magát oda meg a ribizés) addig egy határozatlan, törékeny nőnek is ugyanannyi esélye van, mint aki nem ilyen. Egy mimóza, anyámasszony katonája férfinél talán több is, mert még a határozott nő sem egy papucsra vagy egy bólogató kutyára vágyik. A férfiaknál meg hol az erő és a belevalóság a szexi, vagy a törékenység és a birtokolhatóság. Ez a különbség.


Az, hogy valaki le tud írni egy idióta ideált, akinek sok említett tulajdonsága csak akadályozza abban, hogy elfogadjon egy nem teljesen egyező, de szintén jó választás embert, nem hiszem, hogy ezeknek a tulajdonságoknak köszönhető, hanem inkább a gyerekességnek.

2020. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak és a nők játszmáznam egymással.Amikor nem teszem, el vagyon ásva(nő vagyok).Ha èn kezdeményezek, akár társkeresőn akár facebookon akkor beindul a “játék” hogy ki van fölènyben, akiért teperni kell.Tudom, ez nem egèszséges lelkileg, de nem tehetek úgy, mintha nem létezne ez az alattomos macska-egér harc.Akire én írtam, az már veszett ügy volt, hiàba próbáltam menteni a menthetőt.Ha egy férfi kezdeményez az hamar kiderül, hogy a lànynak nem tetszik vagy csak picit kéreti magàt.Utóbbi esetben azért mégis mindenre igent mond.Csak a pasik gyakran a sorozatos nemet is igennek veszik, mert nem tudnak különbséget tenni.
2020. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

"meg ide jönnek megkérdezni, hogy ha elhivott randira az mit jelent a férfiaknál stb 🤦🏻‍♂️"


Igen. A fiúk épületes kérdései elkerülik a figyelmed? 😅

2020. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Én az vagyok és elvárom. Sztm ezt nem férfira vagy nőre kell kihegyezni, mindenből van ilyen is olyan is.

A kezdeményezést meg csinálja a férfi! Nem tetszik, akkor lehet kvázni vagy picsogni tövább. És lepontozni is lehet! N27

2020. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Ja amúgy nagyon szívesen leszek én a kezdeményező meg randira hívó fél, de akkor meg ia dugom úgy, hogy lábra nem bír állni.
2020. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Nő vagyok, céltudatos, határozott, magabiztos és döntőképes. 100%-ban. Igaz, nem huszonéves vagyok, tehát tapasztalatra alapozhatok.Viszont az életem minden területén hasznát veszem ennek, nem kizárólag a pasi kiválasztásában.

Negyven évesen kerestem párt.Pontosan tudtam racionális szempontok alapján,hogy milyen (nem a külsőre gondolok) pasit szeretnék. Nem tértem el ettől, de azt,hogy ki lesz majd aki iránt vonzalmat érzek, nem lehet tudatosan meghatározni.

Az viszont lapelv volt nálam,hogy nem kezdeményeztem. Nyitott voltam, ismerkedtem, ha szimpatikus volt azt érezhetővé tettem, de nem nyomultam és nem léptem meg az elsőt.

2020. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ miben. Azt határozottan tudják, hogy a corvinus, vagy bgf a cél, majd vezető pozició kevés melóval, sok utazás, szuper külsejű, gazdag pasival gyerek.


A többi viszont csak mondás szinten van jelen, hogy erős nőnek kell mutatniuk magukat.

2020. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy jó összefoglaló:


"Egy nőt nem nehéz boldoggá tenni... Csak legyél neki:


1. barát

2. társ

3. szerető

4. kisöcsi

5. bátyus

6. apa

7. tanár

8. nevelő

9. gyóntatópap

10. lelki társ

11. szakács

12. autójavító

13. barkácsmester

14. villanyszerelő

15. sofőr

16. hordár

17. takarító

18. lakáj

19. fafaragó

20. modell

21. lakberendezési mérnök

22. szexológus

23. pszichiátriai szakorvos


A természeted is fontos! Legyél:

1. kedves

2. sportos

3. okos

4. erős

5. jól nevelt

6. határozott

7. gyengéd

8. érzékeny

9. romantikus

10. férfias

11. Móka Miki

12. vidám

13. de mégis komolyan veendő

14. bátor

15. Micimackó

16. energikus

17. gondoskodó

18. ideákban gazdag

19. ügyes

20. szerény

21. megértő

22. elegáns

23. egyértelmű

24. szeretetteljes

25. hidegvérű

26. szenvedélyes

27. engedékeny

28. becsületes

29. adakozó

30. gyakorlati

31. igazságos

32. bármire legyél kész érte (akár bankot rabolni is)

33. reménytelen (a szerelemtől)

34. nyugodt

35. sármos

36. hűséges

37. álmodozó

38. karrierista

39. megbízható

40. mindenki felnézzen rád

41. legyél kész áldozatokra, és mindenek előtt legyél gazdag.


Ugyanakkor ne legyél:

a) féltékeny, (de mégis aggódó)

b) jöjjél ki a rokonaival, de ne tölts velük több időt mint a nővel

c) adj a nőnek szabadságot, de mégis mindig érdeklődj, hol és kivel volt

d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nőt térdig sárban, majd bemászni az erkélyen ha otthon felejtette a kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki ellopta tőle a ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és ajakrúzs.


Nem szabad elfelejtened:

1. születésnapját

2. névnapját

3. házassági évfordulót

4. az első csók évfordulóját

5. menstruációját

6. a fogorvosnál foglalt idejét

7. a legjobb barátnőjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját.


Sajnos a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy eredményre vezet. A nő ugyanis belefáradhat a tökéletes férfi jelenlétébe és megszökhet az első gitárossal....


És most a másik oldal:

A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb. Ez azért van, mert a férfinak szüksége van:

1. szexre

2. kajára

A nők nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi.

Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nő erejét.


Következtetés:

Az együttélés csakis akkor lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell!"

2020. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!