Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tanulnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tanulnak a csalódásokból mint a férfiak vagy pl. mint én?

Figyelt kérdés

Csomó nőt hallok sírni, hogy minden férfi csak azt akarja, meg nincs normális pasi stb. Ugyanakkor rengeteg normális pasi van csak azok nem helyesek és senkinek nem kell.

Én is a csinos vonzó nők után mentem nyilván de mind átvertek elhagytak aztán megtanultam az a átlagos vagy duci nőket is értékelni és sokkal nagyobb szeretet és biztonságot kaptam...


2020. jan. 27. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A jol kinezo sracok / lanyok kozott is vannak normalisak :)
2020. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

BOrzasztó nagy tévedés, hogy:

Nem helyes pasi -> normális

Helyes pasi -> nem normális

2020. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

#2: Csak azt hagyod ki a képletből, hogy a "normális és helyes" pasik általában foglaltak, míg a "normális és nem helyes" pasik ritkábban. Tehát sokkal könnyebb egy ilyet találni.


Egyébként ugyanazért nem tanulnak a nők a csalódásból, amiért a férfiak. Vagy amiért valaki sokadszorra is egy szétesni készülő autót vesz, csak mert VW, BMW, Audi vagy Mercedes logó van rajta, ahelyett, hogy venne ugyanannyiért pl. egy Suzukit, ami a világból is kivinné minimális költségek és bosszankodás mellett. Csak a Suzukinak alacsonyabb a presztízs értéke, így inkább bevállalja az illető a bukást és abban bízik, hogy ezúttal szerencséje lesz.

2020. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez nem a biológiai nemtől függ.

Egyéntől már inkább, de ahhoz egy minimális intelligencia és önkritika kell. Ezekkel meg nem mindenki foglalkozik.

2020. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon ügyes vagy, nesze egy keksz! 🍪

Azokkal a párokkal mi van, ahol a férfi nem bradpitt? Úgy a 80-90% ilyen, mert a tényleg jóképű férfiakból nagyon kevés van!

2020. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszed, hogy a férfiak jobban tanulnak? Te atyaisten, akkora, magukat kihasználni hagyó meg nevetségessé tevó balek állatokat látok az ismeretségi körben, hogy a pofám leszakad. Legalább annyi ilyen szerencsétlen flótás van, mint amennyi nő hiszi azt, hogy minden hónapban megtalálta az igazit más személyében. 😂
2020. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
20 évesen körbeutazták a f%$#körhintát, 30 évesen meg sírnak hogy nincs normális férfi. Bocs de a normális férfi a huszonéves normális csajokat keresik, nem a sérült árut.
2020. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező ez nettó hülyeség, amit írsz. A külső nem határozza meg a személyiséget. Másrészt meg nem szabad olyan emberrel lenni, akit nem tartasz vonzónak; ideig-óráig elvagy vele, de igazi szenvedély nem fog kialakulni.

A nők problémája abból ered, hogy nem mernek kezdeményezni. Mert ugyebár ez a fiú dolga. Igen, az öve, csakhogy a fiúk pár százaléka mer csak odamenni bármelyik nőhöz. Ezek viszont odamennek mindegyikhez, nőfalók. A nagy többség vár a megfelelő pillanatra. Az viszont már a nő dolga, hogy ezt megtermtse.

Tehát igen, ő kezdeméynez, de te válasszad meg, hogy ki kezdeményezhet.

2020. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

"Csomó nőt hallok sírni, hogy minden férfi csak azt akarja, meg nincs normális pasi stb."

- mert az igényekből leadni nagyon nehéz

- elég csak várni, a fehér herceg már úton van

- nem a felső 20%-ot kell jobbra huzkodni, mikor tisztán látszik, hogy csak azt akarja. Akkor tehát a nő is.

- Senkit sem érdekel h mi zavarja a nőket, akarom mondani a kislányokat. Fel kellene nőni, és kilépni az "én én én én" szindrómából, akkor a kislányból nő lesz, s mindjárt nem a parasztvakításra fog menni, mint légy a szrra.

2020. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Mégis férfiak rinyálnak itt nagyrészt, hogy jaj miért nincsen bombanőm, jaj a nők felszínesek, jaj a pénzre buknak, miközben ezek a csodás kanok az anyjukon élősködnek és szarnak a külsejükre.

Amúgy meg egyértelműen provokáló kérdés, valami örök szűz "tollából".

2020. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!