Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a fiúk/nagykorú hímnemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk/nagykorú hímnemű emberek akik a pénztelenségben látják a sikerüket miért nem tanulnak?

Figyelt kérdés

Nem kell a nőknek, mert nincs valami csúcs kocsija, minimálbérből nem telik rá.

Nem kell a nőknek, mert nem milliomos/milliárdos.

Nem kell a nőknek, mert nem kigyúrt, de a napi kaját (ami ehhez kellene) ő nem tudja megvenni, csak ezért nem megy edzeni, mert felesleges így. Ja, meg Magyarország férfilakosságának 99,9999%-a genetikailag se megfelelő erre.


Szóval, a kérdésem azokhoz szól, akik a fenti okokat szajkózzák itt. Miért nem tanultok pl egy új nyelvet vagy szakmát, amivel többet keresnétek és/vagy jobban el tudnátok helyezkedni?


2015. nov. 8. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%

Én pont ezt csinálom,de attól még a köztes időszakban nem fognak ugyanúgy tapadni rám a nők,hanem majd sok év múlva,ha összejön.Addig viszont ugyanúgy csak vágyakozhatok a nők után,mert szóba sem állnak velem,én viszont ugyanúgy kívánnám őket,és vonzódok hozzájuk sajnos. :/

Szóval attól hogy tudom hogy sok év múlva lehet,hogy lesz esélyem,mert lesz pénzem stb.,attól még a mostani és elkövetkezendő pár évben ugyanúgy nem lesz jó...

24/F

2015. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*sikertelenségüket
2015. nov. 8. 12:30
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
# 1: Remek hozzáállás... mert így évek múlva sem lesz jobb a helyzeted. Na az ilyen hozzáállású pasikat kell messzire elkerülni.
2015. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező mire elvégezzük a sulit,azt mondanád,jaj,túl öreg vagy hozzám,egyéb kérdésed van még?
2015. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Aki már arra vágyik, hogy mindegy - akár a pénzéért is - csak szeressék, azzal más problémák is vannak, nem csak az anyagiak. A nyelv- és szakmatanuláshoz is kell azért egy alapvető értelmi/érzelmi egyensúly, ami ezekben az emberekben nincs meg. Már ha itt ész érvekkel bombázod egy névtelen oldalon, azt sem fogja fel, akkor egy nyelvet hogyan tanulta meg az ilyen?


A legnyilvánvalóbb érv, hogy ezek az emberek valóban csőlátásúak, egyszerűen elnéznek amellett, hogy rengeteg srác jár csajozni minden egyes hétvégén, aki nem milliomos, BKV-val közlekedik, és vékony. Felvesz egy kivágott pólót (1000 Ft), egy skinny fit nadrágot (2000 Ft) meg egy nejlonszatyor kabátot (4000 Ft), és bumm, lemegy valamelyik kocsmába, és odaül a mellette lévő társasághoz. Aztán vagy összejön valakivel, vagy nem. Ehhez nem kell se luxus autó, se milliárd, se semmi, de ezt ezek az emberek nem fogják soha felfogni. (Amúgy lesajnálónak tűnhetett ez a leírás, de hétvégenként kb. én is ugyanezt csinálom valahol a városban :D)


A másik hülyeség amikor az edzésről beszélnek. Egy heti 3-as/12 alkalmas kondibérlet kb. 7-8000 Ft. Olcsóbb, mint a közös költség. Csirkemellet, rizst, halat, tojást, stb. már lehet kapni iszonyú olcsón, és nem hinném, hogy a Tuti Tipp vagy a Tesco Value 200 ft-os rizstől annyival kevésbé fogsz izmosodni, mint a Riceland főzőtasakos 1000 Ft-ostól. (Persze biztos számít, de nem versenyre készülök :) )


Nincs kocsim, jogsim se, nem vagyok milliomos. Edzeni járok, de nem vagyok kigyúrt, csak egészséges. Alacsony is vagyok. Érdekes módon mindig tudtam ismerkedni lányokkal, ráadásul csinosakkal. Miért? Mert keresem a lehetőséget, és nem itt sajnáltatom magam. Kérdező, szerintem ne próbáld megérteni ezeket az embereket, soha nem fogják beismerni, hogy "igen, úgy jobb lenne". Vesztes az ilyen. :)

2015. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
5-ös válaszoló: Milyen helyeken ismerkedsz? Mondj ilyen helyeket, de lehetőleg ne kocsmákat, hanem normálisabbakat, és megyek is!!
2015. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 tetro ***** válasza:
75%

Hogy lehet az, hogy bizonyos srácok viszont végig dugják a sulit ( ;) )? Hiszen középiskolában, de egyetemen is a többség pont ugyanúgy pénztelen.

Na jó elárulom. Ezek a sztereotípiák csak azok fejében léteznek, akik a saját sikertelenségüket meg akarják magyarázni. Biztos vannak lányok, akiket az érdekel mennyi pénzed van, a többség viszont biztosan tesz erre. És az se igaz, hogy csak a kigyúrt pasik kellenek valakinek. Nézz már körbe a világba. Vagy csak az utcán. Hány pasi jön veled szembe a párjával, és abból mennyi van kigyúrva?

Aki meg azért tanul, hogy jobban tudjon majd évek múlva csajozni, az szerintem eleve esélytelen.

2015. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
mik ezek a femina kérdések itt vasárnap délután? tudod nem mindenkinek van pénze tanulni nem fogod fel??!!
2015. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Én sem azért tanulok amúgy,mert a nők miatt baromira nem.Nem éri meg egy nő miatt sem,hanem csak is magam miatt.

DE a pénz meghatároz szinte mindent manapság,ezt látni is mindenhol,szóval akkor valószínűleg több esélyem lesz talán,és ezért írtam amit az első válaszomban.

Amúgy rá se hederítek a nőkre már,idáig sem kellettem soha egynek sem,szóval én sem törődöm már velük.

Annyi az egyetlen bajom,hogy sajnos vonzódom hozzájuk,és ez zavar egyedül.Ha ki tudnám iktatni valahogy magamból,annak örülnék,és akkor végképp nem kéne törődni velük...

24/F

2015. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
oké otthagyom a munkám tanulok de addig eltartasz? fizeted a számláimat a kondi bérletet a kajámat? bkv bérletemet ameddig elvégzem az iskolát meg találok munkát.. vagy ezeket a női agyrémeket te hogyan gondolod?
2015. nov. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!