Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzòdom ilyen erősen a kémikusokhoz/azokhoz a srácokhoz, akik kémiát tanulnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen végem van, amikor egy srác azt mondja, hogy kémiát tanul. Teljesen lenyűgöz. Ez után már az sem érdekel, hogy hogy néz ki, nálam nyert ügye van... Ahahah. Szerintetek ez normális?!

Ti is ìgy vagytok ezzel, van valami ami ennyire lenyűgöz egy srácban?



2017. aug. 13. 19:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
ilyet még télleg nem hallottam...
2017. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Működik a kémia... :D
2017. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

#2+1 :D

31/f

2017. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek néha megmagyarázhatatlan dolgok miatt vonzódnak valakihez. Én azt hiszem ez alapján, bejönnék neked. Bár nem konkrétan kémiára járok, de a szak, ahol végeztem tele volt kémiás részekkel, ami nekem ment a csoportban a legjobban, mert a többiek utálták, én meg valahogy könnyen megértettem. Nem vagyok egy kémikus, meg annyira nem is rajongok érte, de kétségtelenül jól megy. Egyébként év közben középiskolásokat és egyetemistákat szoktam korrepetálni bioszból és kémiából. Gondolom ezzel már nagyon beindítottam a fantáziádat:D
2017. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az, nekem úgy egy két éve az informatikusok voltak a favoritok, ha meghallottam, hogy programozó, rögtön felfigyeltem rá :D Aztán csak úgy magától történt egy kis váltás, és már nem csillan fel a szemem egy programozót látván :D Jó, ebben benne volt az is, hogy együtt voltam eggyel közben, aki mellett olyan hátrányokat is megtapasztaltam, hogy milyen az, ha valakinek hiába van csodás belső világa, nem tud beengedni, mert nem érteném :)
2017. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Wazze, mennyi kémiát kellett tanulnom az egyetemen. Analitikai kémia, Környezeti kémia, környezetvédelmi technológia, biokémia. :D Már untam a végén a kémcsöveket meg a mol-okat. Nem tudom, mi ez nálad, talán vonzanak a kutató, innovatív elmék?
2017. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
én múltkor voltam egy kémiai nagygyűlésen, mondtam egy kémiával kapcsolatos poént, de semmi reakció.
2017. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez hatalmas hülyeség. És mindezt vegyészként mondom.
2017. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Hát figyelj, én nem vagyok ilyen mint te, de egyáltalán nem, de a párom az kémiára szakosodott MSc diplomás környezetmérnök. A nyáron lett király új munkája egy virágzó cégnél, és kémiával foglalkozik, meg gyógyszerekkel. Szal van ott labor, fehér köpeny, sok szar fos kémia. :DDD Tele van kémikus könyvekkel, stb. A fa$zomat beléjük. :D Sztem azért vonzódsz hozzá, a kémikus srácokhoz, mert azt az ésszel párosítja az ember, meg lehet te rossz vagy belőle, ezért különösen fel tudsz nézni egy ilyen férfire. Az biztos hogy én nem az NaPH2OH-ért vagy milyen hülyeségért szeretem, de neked ez tuti tetszene benne.
2017. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Hirtelen mindenkinek elojott a kemias enje hatha ragerjed a kiscsaj :D Nem is tudjatok hogy nez ki lehet atom ronda!!! :D de egye fene beszallok: 5-ikben a harmadik kemia orai dolgozat nekem lett egyedul otos az osztalybol es a tanarneni nagyon megdicsert ;)))
2017. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!