Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzòdom ilyen erősen a kémikusokhoz/azokhoz a srácokhoz, akik kémiát tanulnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen végem van, amikor egy srác azt mondja, hogy kémiát tanul. Teljesen lenyűgöz. Ez után már az sem érdekel, hogy hogy néz ki, nálam nyert ügye van... Ahahah. Szerintetek ez normális?!

Ti is ìgy vagytok ezzel, van valami ami ennyire lenyűgöz egy srácban?



2017. aug. 13. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Miért vonzòdom ilyen erősen a kémikusokhoz/azokhoz a srácokhoz, akik kémiát tanulnak?"



mert megvan köztetek a kémia

2017. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert a következő magyar Walter White felesége szeretnél lenni.
2017. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ba## 12es ezt én akartam ellőni :D
2017. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ahaha. Királyak vagytok! Egy Walter White nem lenne rossz, tényleg nagy Breaking Bad rajongò vagyok. Gondolom ez nem lep meg senkit... Egyébként nem mondanám magam csùnyának, és a kémiához is elég jòl értek, gytk-n tanulok. Nagyon viccesek voltak a válaszaitok, ment a zöld kéz mindenkinek. Komolyan féltékeny vagyok azokra akiknek kémikus a párjuk! :D
2017. aug. 15. 17:21
 15/15 anonim ***** válasza:

Basszus, amióta emelteztem belőle, ez nekem is így van. :D Persze előtte is felkaptam a fejemet arra, ha valaki jó kémiás, de most meg pláne. Pedig én se vagyok buta belőle, sőt, annak ellenére, hogy az orvosis felvételimhez kellett, tehát nem teljesen ebben az irányban tanulok tovább, nagyon szeretem, lehet, ez az adalék, hogy egy tök szuper közös téma. :D


(ja, és csak a biztonság kedvéért; ugyan nem vegyész a barátom, de nem szeretnék privátokat kapni :D)

2017. aug. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!