Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24-29 eves sracokhoz szol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz93 kérdése:

24-29 eves sracokhoz szol a kerdes. Ti is igy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nehany eve folyamatosan parkapcsoaltban eltem, evekig.Az elmult 2-3 evben, azomban joforman 3 baratnom volt , azok is nehany honapig tartottak. Egyedul vagyok ezzel? Vagy ti is hasonlo cipoben jartok?

#csak sracoknak #ferfiak problemai #20-as evekben jarok
2016. okt. 22. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Alighanem is sok infó nincs megadva.

Szép dolog, hogy volt hosszútávú kapcsolatod is, de....

Véleményem szerinte az lehetett neked és neki is az első, így nem tudtátok mi mivel jár és örülve annak, hogy van valakitek és maga a megszokás, hogy van valakitek megtartott titeket együtt.

Ettől még te sem voltál igazi férfi jellemvonásokkal és ő sem nőivel teli.

Valószínűsítem, hogy most is ez a gond, hogy maga a férfiasságod(nem a nemiszerv) a hibaforrás.

Első időkben a lila ködben minden szép és jó, aztán utána tisztul a kép, hogy mondjuk milyen a jövőképed, mit szeretnél az élettől és magadtól meg hasonlók.

A nők szeretik a magabiztos és céltudatos férfiakat akinek van egzisztenciája és jövőképe és ha ez per pillanat nincs is meg, akkor legalább legyen minden erejével azon, hogy ez rövid időn belül meglegyen azon túl, hogy minden pillanatban a nő kegyeit is figyeld és légy tekintettel.

Most ez csak egy találgatás, viszont általában ez szokott lenni ismervén a dolgokat a mai világban.

2016. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első sorban az "is" helyett "itt".

Bocsi, leírtam.

2016. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem meg soha nem volt senkim. Én így vagyok vele!
2016. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!