Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 feletti molett nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti molett nőnek van esélye még rendes társat találni?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor hol bújkálnak? Egy kedves nagy macira lenne szükségem, aki szeretne, és igazi, hűséges, őszinte társam lenne életem végéig. Cserébe nagyon szeretném Őt.
2020. jan. 27. 03:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Ott buktok el mindannyian hogy nektek krvára de mindegy hogy kivel vagytok együtt. Egy okosabb pasi ezt kiszagolja és lelép. Nekünk A nő kell, nektek meg egy pasi...
2020. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat, biztató hogy sokaknak sikerült. A többieknek mondanám, a molett nem egyenlő a dagadt, lustával, kikérem magamnak, nagyon sokat dolgoztam kiskorom óta, sokszor erőm felett segítve a szüleimnek, meg eltartva egy lusta, nem dolgozó férfit. Aki nem volt ilyen helyzetben, inkább maradjon csendben. Mindenért egyedül küzdöttem meg, volt hogy 7 napból 7-et dolgoztam, és nemrég egy durva betegséggel is szembe kellett néznem, szóval már igazán jöhetne valami jó.
2020. jan. 27. 11:26
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár még van két évem a negyvenig, de én rátaláltam arra a férfira, aki kimondottam a molett nőket szereti. Három éve élünk együtt és boldogabb vagyok, mint valaha.

Sokan egybeveszik a túlsúlyt az igénytelenséggel, holott ez nagyon téves. Én adok magamra, az öltözködésemre és a külsőmre is, ahogyan a párom is. (igaz, ő inkább csak erős testalkat, rajta nincs túlsúly) Három éve vagyunk együtt és őszintén mondom, hogy sokkal jobban megbecsül, mint azok az exeim, akik még akkor is kövérnek tartottak, amikor még egy deka túlsúly sem volt rajtam (178 cm vagyok és akkor voltam 65 kg).


Kívánom tiszta szívemből, hogy megtaláld azt az embert, aki önmagadért képes szeretni.

2020. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!