Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 feletti molett nőnek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti molett nőnek van esélye még rendes társat találni?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor hol bújkálnak? Egy kedves nagy macira lenne szükségem, aki szeretne, és igazi, hűséges, őszinte társam lenne életem végéig. Cserébe nagyon szeretném Őt.
2020. jan. 27. 03:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj, hogy a molett általában dagadt-lustát jelent. Ilyen nő senkinek sem kell.
2020. jan. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Kívánom neked, hogy megtaláld akit keresel. Aki megbecsül.
2020. jan. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Az ország háromnegyede elhízott. Szóval igen könnyű dolgod lesz.
2020. jan. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem lesz könnyű dolgod, mert negyven felett egy molett nő már csak olyan pasiknak kell, akinek minden mindegy. Ezt negyven feletti, molett nőként mondom. Kivéve, ha csak szexet akarsz, akkor akár még jól kinéző pasit is találhatsz, de többnyire nős az illető. Amúgy kikérem magamnak a lustát, rendszeresen edzek, csak mióta egy balesetben tönkre ment a térdem, az intenzív mozgástól néha hónapokra szinte lesántulok, aztán amikor rendbe jövök, kezdem előről a mozgást.
2020. jan. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sikerült, nem egy igenytelen, "bárki jó csak legyen" kategóriásat.

Bár őt elvesztettem betegség miatt, de most ugyanúgy találnek ha akarnék.

2020. jan. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, semmit sem veszítesz, ha ismerkedsz egy kicsit.
2020. jan. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mièrt mindig a külsösègeket kell nèzni,nekem fontossabb hogy intelligens normális èrtèkrendel bíró,igènyes ne pláza pi..csa legyen.,Többet èr ma egy molett 40-es ,mint egy mai átlagos 20-on èves,de tisztelet a kivètelnek..
2020. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nagyon szimpatikus a kérdésed/leírásod, szívből kívánom, és bízok benne,hogy találsz megfelelő társat.

Egy molett nő is lehet csinos, és ahogy halad előre a kor talán még csinosabb egy negyvenes nő ha van rajta egy kis husi.

Negyven éves voltam (nő) amikor egyedül maradtam, és egy lépést se kellett tennem ahhoz,hogy párt találjak, csak nyitottnak kellett lenni az ismerkedésre.


Nem vagyok molett,de ez nem számított semmit sem.

2020. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez így korrekt. Molett és nagy macit keres.


Fogsz is találni!

2020. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van pár, hidd el.

Rossz helyen keresel ;)

2020. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!