Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz találni egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz találni egy 30 feletti nagy gyereknek hozzám hasonló nagy gyerek lányt?

Figyelt kérdés

Én egy 31 éves nagy gyerek vagyok, hülyéskedés bolondozás minden megy, azt vettem észre hogy mindenki olyan komoly túl felnőtt ebben az életben. Ilyen lányt szeretnék aki ebben párom lenne de nem találok.

Ha egy férfi sose akar felnőni akkor sose lesz társa?


2017. jún. 23. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem nagy gyerek lányt kéne keresned, mert akkor sosem fogtok előre haladni az életben, semmi sem lesz elintézve és semmi sem lesz komolyan véve. Olyan nőt keress, aki anyád helyett anyád lesz, anyáskodik feletted, mindent elintéz neked.
2017. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 egy ilyennel nem tudok bolondozni hülyülni
2017. jún. 23. 12:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, ahogy látom elég sok ilyen nő van, exem is ilyen volt.
2017. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
A nők komolyan veszik az életet. Nekik kell az hogy minden menetrendszerűen menjen az életben: tanulás, munka, házasság, gyerek. Élik a forgatókönyvszerűen megírt életük és úgy halnak meg hogy úgy éltek mint a nőtársaik 99,9%-a. Nem gondolkodnak el azon hogy mi jó nekik, nem keresik a saját útjuk, hanem az ismeretlen ösvény helyett végigmentelnek a tömeggel a kikövezett, kivilágított úton. Ebbe nem fér bele az hogy gyerekes legyél. Kivéve persze ha sok pénzed van mert akkor verheted is őket.
2017. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Diavolino44 ***** válasza:
Minek irtad ki a kerdest, ha meg is valaszoltad? Nagyon, ha eddig nem talaltal. Ahogy latom az ertelmi kepessegeid tenyleg nincsenek a toppon. ;)
2017. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Aakar a franc egy 30 óvodást, nyűg és teher.
2017. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Keresgéljél, lehet találni:) Gyakorlatilag, mi, mindketten gyerekként viselkedünk. Nem hiányzik nekünk az állandó hajtás, idegeskedés, karrierépítés, stb. Sokkal jobb, egy pincért kiidegelni, a zebra közepén csókolózni, sarat dagasztani zuhogó esőben, stb.
2017. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szedj fel egy 18 evést, aztán két évente csere.
2017. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van aki nem is tud felnőni. Én sem tudom, hogyan kellene ezt kivitelezni.
2017. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#4

Nem kéne általánosítani, nem minden nőre igaz amit leírtál. Rám sem igaz. Mindent máshogy és máskor csinálok mint ahogyan kéne. Nekem meg pont a bátyám az ilyen hogy mindent hagyományosan, menetrend szerint csinál, egyetem,munka,házasság,otthon és most tart a gyerekvállalásnál. Én meg semmit nem csinálok megszokott módon.


Az se mindegy kérdező hogy milyen szempontból vagy gyerekes. Mert az egyáltalán nem baj ha szeretsz hülyéskedni, szórakozni, játszani, nevetni. Én is imádok. Még az sem gáz ha kicsit szétszórt vagy. Viszont az fontos hogy a mindennapi dolgokat meg tudd csinálni. El tudd látni magad, főzés, mosás, számlák fizetése stb. És hogy ha a helyzet úgy hozza akkor magabiztosan helyt tudj állni, mert vannak azért kemény szituációk az életben. Én is bolondos vagyok alapból, kicsit szétszórt, de ha úgy van akkor tudom hogy most a viccnek nem itt a helye és meg tudok oldani mindent amit egy önálló embernek kell. 26/L

2017. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!