Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy néz ki el fogunk válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki el fogunk válni a Feleségemmel. Volt valaki hasonló helyzetben? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

15-16 évesen jöttünk össze. Első nagy szerelem, és kapcsolat. Kb 5 év után látszódott hogy nem teljesen illünk össze, de nagyon hittünk benne hogy a szeretet mindent megold. Viszont nagyon durva veszekedések, kiborulások voltak, öngyilkossággal fenyegetés, se veled, - se nélküled dolog. De azért még kitartottunk. Mikor összeköltöztünk mondtam neki hogy ha nem változnak a dolgok elfogunk hidegülni és megfogom csalni.


12 éve vagyunk együtt már, 4 éve házasok, közös ház hitellel, lassan fél éves az első gyermekünk... és megcsaltam.


Jelenleg külön vagyunk, adtunk haladékot hogy eldöntsük mi legyen.


Már nem érzek iránta semmit, és ezt nem tudom hogy bármivel vissza lehet hozni. Tele vagyok rossz emlékekkel, tüskékkel, reménytelenséggel. Ha elválunk, anyagi csőd, nem látom a gyermekem, ha együtt maradunk, akkor boldogtalanul vegetálunk egymás mellet. Egyszerűbbnek látnám felkötni magamat...


Volt valaki hasonló cipőben?



2017. ápr. 22. 21:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Atya.Úr.Isten. Erre nincsenek is szavak...
2017. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

1.) Az emberek többsége elválik, amit rendszerint egy rossz időszak előz meg és nem kötik fel magukat.


2.) Hiteles házat is el lehet adni, kiegyenlíteni a hitelt az árból és mindenki megy a maga útjára.

(A hitel a korai kifizetéssel jelentősen csökken, mert nem terhelik a hátralévő kamatok)


3.) Két kultúrember a gyerek érdekében talál rá megoldást, hogy a gyerek életében mindkét szülő fontos szerepet kapjon.


4.) Azon azért gondolkozz el, a jövődre nézve, hogy egy szar kapcsolatba ne csinálj gyereket!

2017. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Ó te Jézusom! 15 éves gyerekként megismerkedtettek, nem működött a kapcsolat, erre 20 évesen nem búcsút intettek egymásnak, hanme összeköltöztetek és gyereket csináltatok.


1. Ne kösd fel magad.

2. A gyereked láthatod.

3. Az adott helyzetben jobb elválni, hiszen nem működik a kapcsolat.

4. Hiteles házat is el lehet adni.

5. Ne szívjátok egymás vérét, mert abból nem lesz jó dolog.

6. Még mindig bőven fiatalok vagytok, hogy új életet kezdjetek.

7. Rengetegen voltak hasonló cipőben.

8. Kellően intelligens emberek együttműködnek a gyerek érdekében a kapcsolat lezárása után is.

2017. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Én azt mondom váljatok, a gyerek érdekében. Sokkal jobb ilyen korán, amikor még fel sem fogja a dolgokat, minthogy együtt maradtok egy sz*r házasságban ahol folyamatos a feszültség, veszekedés, aztán úgyis elváltok pár év múlva, amikor a gyerek a legérzékenyebb korszakát éli. Így pedig magatoknak is esélyt adtok egy boldogabb párkapcsolatra.
2017. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

- 15 évesen összejöttök

- 20 évesen rájöttök, hogy nem illetek össze

(nagyon durva veszekedések, kiborulások voltak, öngyilkossággal fenyegetés, stb)

- ezek után összeköltözés,

(amikor is azzal indítasz, hogy el fogtok hidegülni és meg fogod csalni ...)

- ... majd 8 év után szar kapcsolat után, elveszed feleségül (!!!)

- 3 év ócska házasság után úgy döntötök, ideje gyereket csinálni

- Te betartod a szavad és megcsalod.

GRATULÁLOK!


Kérdező!

Nem tudok tanácsot adni, mert nem vagy normális!

... és nem, nem voltam még hasonló cipőben!

2017. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetett volna azelott megcsalni es elvalni h gyereket csinalsz neki??
2017. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok normàlis, mert kiakartam tartani mellete, csak menet közben belefàradtam, csak magamnak sem vallottam be.
2017. ápr. 23. 07:27
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Azért tök jó fej vagy, hogy ezzel a megcsalás, meg válás dologgal megvártad, amíg a lehető legkiszolgáltatottabb helyzetbe kerül a feleséged.
2017. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Ha úgy érzed jobb lenne a feleséged nélkül, akkor ne erőltessed a dolgot, próbáljátok meg békességben lezárni a kapcsolatot és megbeszélni a teendőket. Hoztál egy döntést ami 3 emberre van kihatással, segíts nekik ahol csak lehet, akkor talán nem 2 hetente láthatod majd a fiadat(ez csak a feleségeden múlik!!!!).

Anyagilag biztosan szarul fogsz járni, mert a hitelt fel kell bontani, egyedül csak mértékkel leszel hitelképes (gyt mellett pláne!!!)ha nagyon jó fizud van,akkor ez a dolog nem fenyeget,szóval felborul az addigi életetek. Nem tudom, hogy a feleségednek van-e megtakarítása, szülői segítség,mert Gyesen szinte semmit sem kap és Te akkor akarod magára hagyni amikor gyakorlatilag a legkiszolgáltatottabb ...ez nagyon nem korrekt viselkedés részedről. Ha van hova mennie, ha van szülői segítség, akkor belevágnék a költözésbe, de ha nincs biztos háttér mögötte akkor hagynék minden változatlanul és kivárnék.

A helyedben fognám a sátorfámat és elköltöznék egy időre, összeszedném a gondolataimat és kitalálnám hogyan tudom ezt az egész procedúrát úgy lebonyolítani, hogy lehetőleg senki ne sérüljön és ne legyen veszekedés belőle.

Nagyon eltoltad ezt a kapcsolatot!!!

40F

2017. ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

A kretènek kedvéért: termèszetesen nem szàndèkosan vàrtam ki a lehető legszarabb időpontot, így hozta az élet...


Szerencsère most anyjànàl lakik de bàrmelyik rokonàhoz mehet, mindenki szereti, anyagi gondjai nem lesznek, csak hàt elvesztette a hàzàt.


Az az első nekem hogy békèvel váljunk el.


...csak tudnàm hol van azaz egèszséges hatàrvonal amikor be kell látnod hogy akivel szeretitek egymást sajnos sosem fog működni a dolog, bàrmennyire is szeretnétek....

2017. ápr. 23. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!