Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Úgy néz ki el fogunk válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki el fogunk válni a Feleségemmel. Volt valaki hasonló helyzetben? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

15-16 évesen jöttünk össze. Első nagy szerelem, és kapcsolat. Kb 5 év után látszódott hogy nem teljesen illünk össze, de nagyon hittünk benne hogy a szeretet mindent megold. Viszont nagyon durva veszekedések, kiborulások voltak, öngyilkossággal fenyegetés, se veled, - se nélküled dolog. De azért még kitartottunk. Mikor összeköltöztünk mondtam neki hogy ha nem változnak a dolgok elfogunk hidegülni és megfogom csalni.


12 éve vagyunk együtt már, 4 éve házasok, közös ház hitellel, lassan fél éves az első gyermekünk... és megcsaltam.


Jelenleg külön vagyunk, adtunk haladékot hogy eldöntsük mi legyen.


Már nem érzek iránta semmit, és ezt nem tudom hogy bármivel vissza lehet hozni. Tele vagyok rossz emlékekkel, tüskékkel, reménytelenséggel. Ha elválunk, anyagi csőd, nem látom a gyermekem, ha együtt maradunk, akkor boldogtalanul vegetálunk egymás mellet. Egyszerűbbnek látnám felkötni magamat...


Volt valaki hasonló cipőben?



2017. ápr. 22. 21:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta az én exem, hogy bár egy egyorrú, bunkón viselkedik, dugjunk minden nap. Sajnos nem volt elég érzelmi intelligenciám ahhoz, hogy azt csináljam, amit ő akar, szóval sajnos nem dugtam vele amikor bunkó volt, ezért megcsalt. Sajnos tele volt tüskékkel, meg a mancika is később a tüskékkel lett tele, akivel félrejárt.

Most nagyon rosszul kellene éreznem magam, de annyira nem :D Egyik büdös kretén sem érdemli meg, ugyanis.

2017. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocs az előző kommentemért de nagyon felhúztam magam. Otthagytad a fél éves gyerekedet, az anyját megcsaltad. Közös házzal hitellel. Hogy gondolod ezt?
2017. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Még sajnálnálak és meg is értenélek ha nem csaltad volna meg. De így? Pff.
2017. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Az 5-össel egy véleményen vagyok!
2017. ápr. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"...csak tudnàm hol van azaz egèszséges hatàrvonal amikor be kell látnod hogy akivel szeretitek egymást sajnos sosem fog működni a dolog, bàrmennyire is szeretnétek...."


"Már nem érzek iránta semmit, és ezt nem tudom hogy bármivel vissza lehet hozni."


A kettő közül akkor most melyik a hazugság?

Ha nem érzel semmit, akkor ne érvelj azzal magadban, hogy szereted...!!!!

Te jó ég!!!

2017. ápr. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Az érzelmeknek nem lehet parancsolni vagy ha igen akkor az ember elgondolkodhat,hogy mi a fontosabb egy rossz kapcsolatban ragadni,vagy a saját boldogsàga,amire esetleg megkapja az esélyt az életben..

Nàlatok hiba volt a gyerek..de az ember gyarló..

Szerintem zàrd le a pàroddal a kapcsolatot,törekedj rà,hogy a gyermeked làthasd..

Ez a legjobb megoldàs..

Voltam hasonló helyzetben..

Majd letisztult ez a dolog benned is..

2017. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta apám 2 vagy, azzal a kulonbseggel hogy ok meg mindig nem váltak el, de nem is törekszik arra hogy engem vagy a tesómat lassa (mar kulon élek) es hogy o meg kiment a francba KULFOLDRE a hiteles hazat amyamra hagyta(mar eladta 7eve)


Minek gyerek? Minek hitel? A házasság ember nem a kapcsolat megmenteserol, hanem a HUSEGROL, es a SZERETETROL es az egymas iránti TISZTELETROL szol. A feleséged hibázott de te meg vagy az ártatlan bárányka. Tudod mit? Ha szetmesz a felesegeddel, szerintem a gyerekedet ia hagyd. Éretlen vagy hozza, megcsinaltad egy szar kapcsolatba, szerencsétlen kisgyerek. Remelem az anyja legalabb van olyan intelligens, hogy NORMALISAN feltudja nevelni. Csak kar hogy apa nelkul a gyerekben millio hiány lesz. Bennem legalabbis rengeteg van, nem nyilatkozom inkabb masok szemszögéből. Annyit irok NOLJ FEL! Talan legkozelebb szeretetből hazasodsz....


21/N

2017. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy elb*asztatok...

Nalam mondjuk mar akkor repultel volna, amikor kijelented, hogy megcsalsz. Rohogve mutattam volna az ajto fele.

2017. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Öcsém, ez valami Gyözike Show promo? :D
2017. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!