Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én "jó" fiú vagyok, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én "jó" fiú vagyok, meg zárkózott akkor kicsi az esély hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, hiába szeretnék menni bárhova ahol lehetne lányokkal ismerkedni, de nincs kivel, egyedül meg nem jó. Tehát emiatt hogy nincsenek barátaim, meg hogy zárkózott, és rendes vagyok úgy érzem sosem lesz barátnőm. Mert nagyon kevés lehetőségem van ismerkedni, kevés rendes lány van, és a lányok többsége a kicsit bunkóbb, nagypofájú fiúkat szereti.
2020. jan. 26. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Ööö... miből állapítottad meg, hogy rendes vagy, ha másokkal lényegében nem vagy semmilyen kapcsolatban?
2020. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem szeretik a bólogatójancsikat. A kulcs a határozott magabiztosság, ami nem egyenlő a bunkó parasztsággal.
2020. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is jó fiú vagyok és zárkózott, bár talán nem annyira, mint te, mégis van barátnőm

20f

2020. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Kicsi bizony. Ha ismerkedsz is, inkább "csak barát" leszel, aki teljesíti a kívánságaikat, segít, de több nem lehet.
2020. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sok olyan van aki innen, a gyakoriról ismerte meg a barátnőjét, sőt olyanról is tudok, aki feleségét is itt ismerte meg. Csak legyen bátorságot privátban ráírni a lányokra, aztán ha a neten megy a beszélgetés, tetszik amiket ír, akkor elhívhatod élőben is találkozni. Vagy írj ki egy olyan kérdést, vagy választ, ami felkelti a lányok érdeklődését, és ők fognak rád írni.
2020. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, hogy jófiú vagy-e.
2020. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki rendes ember, annak általában vannak barátai. Az én párom se nem bunkó, se nem nagypofájú, viszont tud kommunkálni az emberekkel, lehet rá számítani, el lehet vele menni társaságba, és nem gondolja, hogy kevés rendes nő van.
2020. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

A sült galamb ne repuljon a szadba?


Figyu mar,neked kéne egy ilyen csak noben? Vannak ilyenek,startolj ra azokra.

2020. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed, ha elkezdesz tenni érte. Nem fognak bekopogtatni a nők az ajtódon. Csak egy valamire kérlek meg. Miután lesz barátnőd, és megnő az önbizalmad, ne akkor kezdd el majd kiélni magad és megfigyelni vajon hány lánynak jössz be, meg mi is tetszik neked valójában, mint ahogy a többi "jó fiú" szokta.
2020. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Zárkozott vagy akkor azt várod, hogy eröszakoljanak meg a lányok csak ugy ismeretlenül? De tényleg!!!
2020. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!