Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg nők! Volt már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők! Volt már úgy, hogy valamiért meguntátok a párotokat, szakítottatok később pedig megbántátok?

Figyelt kérdés
A szünet intervallumában mondjuk volt valakitek, akivel jó volt a szex meg minden barátság extrával,de közben előjöttek a régi emlékek és a megbánás? És mennyi idő múlva történt meg ez a késő felismerés?
2020. jan. 25. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
31%
Sosem bántam meg, hogy szakítottam. Olyan volt, hogy megbántam, hogy elszartam a kapcsolatot annyira, hogy emiatt velem szakítottak, de visszacsinálni azt sem akartam, hanem inkább a következő embernél figyeltem jobban az adott dologra. Akivel vége van, azzal okkal van vége számomra. Lehet, hogy nehéz kiheverni, lehet, hogy egy ideig eszembe jutott és fájt, de nem akartam volna újra próbálkozni akkor már.
2020. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!