Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valami gondom belőle ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami gondom belőle ha megszivatom ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Kiváncsiságból tettem fel tinderre egy képet, valami nagyon jó csávóról.

Aztán tetszikelt egy csaj, aki nyáron nagyon lekezelően elutasított. Messze lakik tőlem, de beutazna ide. Arra gondoltam átverem bosszúból.

Ez jogilag sérthet valami törvényt? Mert igazából szerintem ez tök legális.


27 F



2020. jan. 25. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát...

Felőlem próbáld meg, csak nehogy újra pofára ess. Az ilyen szintű nőktől bármi kitelik, kaphatsz még tőle nagyobb pofont is mint hogy te megszívatod.

2020. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

De akkor ebben mi a pláne? Az, hogy messze lakik, de mégis odamegy a városba, ahol laksz? Aztán meglesed, ahogy várja a randin a nem létező álomlovagot?

(Amúgy jó hecc lenne:)

2020. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De hogy menne oda? Mi alapján? Szerinted nem tűnne fel neki a kamuképek? Ki az a lúzer aki elutazna ilyen kevés info tudatában?
2020. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%
Nyugi, akinek egy kis esze simán megszívatja kamu képpel is,sőt. Legendát meg kitalálnék amilyet kell. Megindulna a kiscsaj.
2020. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát igazából aki buta nő azt simán meglehet :D
2020. jan. 25. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!