Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valami gondom belőle ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami gondom belőle ha megszivatom ezt a lányt?

Figyelt kérdés

Kiváncsiságból tettem fel tinderre egy képet, valami nagyon jó csávóról.

Aztán tetszikelt egy csaj, aki nyáron nagyon lekezelően elutasított. Messze lakik tőlem, de beutazna ide. Arra gondoltam átverem bosszúból.

Ez jogilag sérthet valami törvényt? Mert igazából szerintem ez tök legális.


27 F



2020. jan. 25. 13:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet belőle semmi gondod.
2020. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem, a törvényt nem sérti, lazán lehetsz gerinctelen és szánalmas.
2020. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

El kell engedned.

Csakis akkor emelkedhetsz az ő szintje fölé, ha megbocsátod ami történt.

Ez elsősorban a te érdeked.

2020. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag semmi gondot nem okoz, de értelme sincs ennek

Neked ettől mivel lesz jobb?

2020. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De hogy vered át, ezt nem értem. Van egy kép amin nem te vagy, eddig oké. És aztán hogyan tovább?
2020. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durván bunkók voltak velem férfiak, mégsem fecséreltem időt a bosszúra...és még an őket állítják be bosszúéhesnek, közben valag ilyen kérdés volt már...hogy visszautasítás miatt revansot akarnak venni a férfiak. Szomorú.
2020. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

dehogy a visszautasítás miatt, hanem az ilyen szövegek, hogy koccolj már gec*... meg, most nem jut eszembe más ilyen tróger szöveg, na az ilyen nőt kéne úgy arcom csapni hogy a fal adná a másikat


egyébként ha valaki azt mondja, hogy ne haragudj de nem szeretnék ismerkedni veled, az nem hagy bennem tüskét.

2020. jan. 25. 15:04
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Most az a bűne, hogy egy nálad sokkal jobb csávó tetszik neki, te pedig nem? :D
2020. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Tehát, ha egy nő bunkó veled, akkor meg is vernéd? Hmm... azt hittem nincs lejjebb, de van. Tudod te hány faszit kellene nekünk nőknek elverni akkor? Üthetnénk éjjel-nappal!


Fel kéne nőni! Ha meg nem akarsz beszólogatást, ne ismerkedj Tinderen, hanem lépj ki a való világba!

2020. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
nyugodtan szívasd meg! ne hidd el hogy nem lesz jobb, jobb lesz a lelkednek. az ilyen bunkó csajokat meg kell szívatni. akik meg moralizálnak, azokra ne hallgass. nyugi, a csajok is szívatják a férfiakat, akik nem jönnek be nekik, meg ki is használják őket. ahol és amikor csak lehet, revansot kell venni. lehet lepontozni, ez a véleményem.
2020. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!