Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40-es férfiak, származik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfiak, származik belőle előnyötök a fiatalabb nőknél, hogy nektek már jó eséllyel van saját lakásotok?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

igen


42/F

2019. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Egy 40-es pasinál már alap,hogy külön lakjon a szülőktől. Hogy ez saját lakás-e, vagy albérlet, szerintem nem jobban mérvadó egy ennyi idős pasinál se mint egy fiatalabbnál.
2019. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Még csak 30 vagyok, de nagyon nagy előny egy budapesti lakás. Jó pár otthonról menekülő tini lány landol az ágyamban, csak azért, mert összekaptak anyucival, apucival és pár napra el akarnak bújni a világ elől :)
2019. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
"Izgató és szívmelengető" lehet, ha azért dugnak vele, mert saját lakása van. :D
2019. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Én szén gazdag vagyok, de a nőknek direkt átlagos életet mutatok. 🙂
2019. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tantok egy egyetemen 2 éve, 36 vagyok. ÉS minden honapban van 1-1 no az egyetemrol aki erdeklodik milyen ez a munka, hol lakok, milyen ott, stb. Kicsit tehát probalkoznak is. Jo, nem érdekelnek az egyetemista nok, de mindig van akit erdekel van-e lakásom, stb. Szerintem fontos. Nem csak az, de az jo pont.
2019. nov. 6. 09:31
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Azért egy 40 éves férfinak vagy nőnek már eléggé ciki albérletben lakni. Tegyük fel hogy az átlag 40 évesek 15-20 éve dolgoznak, kb 10 év alatt össze lehet gyűjteni annyit hogy minimum 2 szobás ház legyen. Mindennek alapja a biztos háttér, munka, lakás és utána jöhet a férj, feleség. Ma már előbb jön a baba, aztán a babaváró hitel és utána a káosz cunami, de ez már nem az én dolgom.
2019. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#4: Izgatónak izgató és ilyen esetben a férfiak nem is a szívüket akarják melengetni.:) Megkapják amit akarnak, tehát működik a dolog.
2019. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
#7 Bp-n egy rozzant szar 20milla.
2019. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Önmagában kevés, jó külső is kell.
2019. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!