Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sok szingli férfi és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok szingli férfi és a "férfitöbblet" fiatal korban arra vezethető vissza amit Schobert Norbi mondott?

Figyelt kérdés

A 30 év alatti felnőtt férfiak 70%-a szingli, pedig a legtöbbjük akar barátnőt. De nem találnak mert "nincs szabad nő" a korosztályukban.

De ez tulajdonképpen visszavezethető arra amit Schobert Norbi mondott a "nőgyalázó" videójában?

Mert hogy, valóban itthon egy nő ha szül, akkor legtöbbször elhízik és a férje nem kívánja már annyira, sokszor az egész szexuális életük megy a levesbe. A nő ellesz a babával, sőt az tölti ki az életét, így ő ezzel kompenzál mindent, beletemetkezik abba, hogy ő anyuka. De a férfival mi történik ilyenkor? Bizony szeretőt keres, vagy elválik és újra nősül a fiatal korosztályból, amikor ő már bőven középkorú.

És bumm, már ki is alakult a látszólagos férfitöbblet, hogy egy fiatal nőre, több generáció férfijai is hajtanak. Így tényleg nem jut nő egy fiatal férfinak.

Ez egy logikus levezetés? Emiatt szenved jogtalanul sok fiatal szingli "incel"?


2020. jan. 24. 14:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%
106 férfire 102 nő jut 44 éves korosztály alatt. Szóval jóval több a férfi, plusz ha azt veszed, hogy sok jópasi egyszerre 2-3 nőt is lefoglal (én ezeknek a nőknek egy javának elég heti 1-2 aktus egy jó pasival, mintsem egy átlaggal együtt legyenek), akkor elég nagy a baj. Plusz Norbinak igaza van, de azt elfelejtette mondani, hogy a legocsmányabb, dagi nőnek is egy jó pasi kell és az átlagot ők is elutasítják.
2020. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
16%

#20 "Több gyedet kaptam mint ő fizetést!"

Igen, ez egy jó kis stresszforrás, hogy szart se kap, pedig gürcöl.


"Ő lett inkább "harpia" a hülye anyja miatt, nem én."


Nem a férfiakra jellemző ez gyerek születése után, hanem...

Bár a férfiak is megsínylik a szex-alváshiányt, és azt, hogy már csak a gyerek létezik.


Pontozhatjátok a nem tetsző választ némberek ;)

2020. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#20 "Több gyedet kaptam mint ő fizetést!"


Igen, ez egy jó kis stresszforrás, hogy szart se kap, pedig gürcöl.


Ez nekem fájna férfiként, és nem az, hogy a nő többet kap, hanem hogy a pénzem miatt osztályoz hogy jó vagyok-e férjnek vagy sem. Inkább vagyok egyedül, mint ilyen nővel. És az a baj, hogy 5 ből 4 nő ilyen. Az az 1 aki meg nem ilyen annak kinézet fétise van és top pasival akar lenni.

2020. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted Neked azért nincs barátnőd, mert az elhízott nők férjei lenyúlják előled.

Gondolkozz el azon mit írtál, nem lehet, hogy Veled van a baj, hogy inkább szeretők mint a Te jegyeseid, ha ez így lenne igaz..!

2020. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
73%

A férfiak mi a csudáért nincsenek el a gyerekükkel? Miért nem zombulnak bele? Ja, mert nem igazán érdekli őket. Aki nem képes a korábbi szexszerep nagyrészét àtfordítani szülő szerepre, annak baja van, rossz szülő!


Ideális esetben nő és férfi a gyerekével foglalkozik, a maradék időben meg szexelnek.


Ideális esetben mindketten tologatják az autót és fésülik a babát, építik a szülő gyerek kapcsolatot ahelyett, hogy kondiznának..


Normális, hogy apuka szeretőt keres ahelyett, hogy beletemetkezne abba, hogy ő apuka??


A másik a test.. mi sem nedvesedünk szép szavakra, a férfiak azért találták ezt ki, hogy legyen mentségük, ne kelljen teperniük, sőt mi sokkal több ingert igénylünk, nem csak testit, amíg a férfiaknak már egy modell képére feláll..


Nem kell nekünk 30as-40 es férfi, öreg, kopaszodik, fonnyad a bőre, sok a mentális problémája, a többségünk 5 évvel idősebb férfit keres kb..


A csúf igazság az, hogy a nők rengeteg ideig el voltak nyomva, most örülünk a lehetőségeinknek, most kezdünk önmegvalósítani, a régi téren helyt állni(gyerek-háztartás, kinézet), az újakon próbálkozni(munka, hobbi), a férfiak meg belekényelmesedtek a helyzetükbe a kezdetektől, és nehéz nekik tartani a lépést. Nekünk is az, mert a mi 5 területünk nagyon kemény a férfiak 2 területéhez képest(munka, hobbi), így egy egy terület, kinézet mondjuk elhanyagolódik..


Norbi hiába ugat, neki a kinézete a munkája és a hobbija is, csak egy dologban kell produkálnia magát, így lefed 3 területet. Ez szerencse/jó, de kockázatos életszervezés.


A fiatal férfiaknak tényleg nehéz a szexkeresés, de hadd ne sajnáljuk már őket, mert nem dughatják végig a világot.. szerelmet találni mindenkinek ugyanannyi esélye van!

2020. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
51%

kopaszodik...


Ez a természetes, ezzel együtt érik be mint a jó bor, sármosodik. Sokkal inkább az, mint a nők lógó melle 35 évesen.

2020. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!