Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sok szingli férfi és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok szingli férfi és a "férfitöbblet" fiatal korban arra vezethető vissza amit Schobert Norbi mondott?

Figyelt kérdés

A 30 év alatti felnőtt férfiak 70%-a szingli, pedig a legtöbbjük akar barátnőt. De nem találnak mert "nincs szabad nő" a korosztályukban.

De ez tulajdonképpen visszavezethető arra amit Schobert Norbi mondott a "nőgyalázó" videójában?

Mert hogy, valóban itthon egy nő ha szül, akkor legtöbbször elhízik és a férje nem kívánja már annyira, sokszor az egész szexuális életük megy a levesbe. A nő ellesz a babával, sőt az tölti ki az életét, így ő ezzel kompenzál mindent, beletemetkezik abba, hogy ő anyuka. De a férfival mi történik ilyenkor? Bizony szeretőt keres, vagy elválik és újra nősül a fiatal korosztályból, amikor ő már bőven középkorú.

És bumm, már ki is alakult a látszólagos férfitöbblet, hogy egy fiatal nőre, több generáció férfijai is hajtanak. Így tényleg nem jut nő egy fiatal férfinak.

Ez egy logikus levezetés? Emiatt szenved jogtalanul sok fiatal szingli "incel"?


2020. jan. 24. 14:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
Minden fiatal nő bőven középkorú,elvált,gyerekes férfiakkal házasodik,ez minden nő álma,igazad van.
2020. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Persze, a fiatal lányoknak a kövér, sörhasú, kopaszodó, őszülő, feleségét csaló, gyerekes pasi kell. Ilyenről álmodozunk szabad perceinkben.
2020. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ferfitöbblet! Fejezétek már be ezt incelek!


Megváltozott az elvárás! Aki nem tudja hozni a szintet annak nem jut punci! Ha lenne 10 nő és 3 férfi. De csak egy férfi üti a szintet , akkor mind a 10 nő azzal az eggyel lenne.


Másik két nyomi pasi akkor sem kapna nőt!

2020. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

"mind a 10 nő azzal az eggyel lenne"


Biztos nem lennék azzal, aki a szemem előtt másokat is dug. Ha van egy foglalt jóképű, meg 2 ronda nyomi, akkor nekem van kezem.

2020. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy meg nem tudom, hogy a videóból az nem maradt meg, hogy a pasinak kell a külső, a nőnek nem, vagy ez már ellentmond annak, amit üzenni akartok?
2020. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
3%
Én az egyik ronda nyomival lennék,francnak sem kell himribi.
2020. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

Még mindig több elhízott férfi van, mint nő és ők nem szülnek!

Persze, hogy a gyerek a fő, mert a legtöbb férfi szrk rá. Haza megy aztán varja a kaját, ledöglik és ennyi! De a nő ha viszamegy a munkába, akkor is rá marad a gyerek és a háztartás..aztán még menjen edzeni is.

Nálunk én hagytam ott a párom szülés után, ő hagyta el magát és lfaszt nem segített! A szex is egyre szarabb volt és nem hoztam 5 koloniál többet!

Ők azért szenvednek, mert egy rakás szerencsérlenség az összes szinte!

N27

2020. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%
híztam 5 kilónál*
2020. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
4%

#17 persze hogy elhízik, a stressz miatt, amit a szülés után hárpiává változó nő, aki mellett még a pénzt is kell keresniuk.

Ez nem hat jól a libidóra sem, főleg ha a nő szex közben is azon stresszel, hogy mikor sír fel a gyerek, amiért nem is élvezi ugyan azt, amit előtte igen.

2020. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

🤣🤣

Nem az elhízás volt a fő gond! És milyen stressz. Több gyedet kaptam mint ő fizetést! Ő lett inkább "harpia" a hülye anyja miatt, nem én.

2020. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!