Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megy ennyire a mai világban a harc a nagyon fiatal nőkért, mert aki 25 év alatti nő és szingli, az tuti hogy negatív értelembe véve lelki beteg?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben negatív, hogy inkompatibilis, képtelen emberi kapcsolatokat kialakítani bárkivel, és kibírhatatlan.

Aki meg már idősebb és gyereke van nő, és szingli az érthető módon nem kell egy olyan férfinak, aki előtt még "ott az élet", mert hát nem akarja az ember úgy leélni az életét, hogy más férfi kölykét neveli, ez érthető.

Szóval akkor ezért ekkora a harc a fiatal nőkért? Hogy átlagban egy 25 alatti felnőtt nőnek több ezer férfi ír minden hónapban?


2017. jún. 14. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést nem értem, pedig nem vagyok hülye.
2017. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszabb ***** válasza:
52%
25 alatt vagy fölött, úgy tapasztalom, hogy mindegy, milyen idős a csaj, ha régebb óta egyedülálló, akkor elviselhetetlen természetű, s ezért nem kell a kutyának sem szexen kívül. A fiatalabb korosztályból meg azért válogatnak sokan, mert feltételezik, hogy az idősebbeken 48 bika ment át, a fiatalabbon meg csak 3 vagy 7.
2017. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 pedig még csak nem is németül írtam ki a kérdést, pedig ki tudtam volna


#2 én is így tapasztalom, aki nő és egyedülálló, mondjuk azért bizonyos kor alatt, legyen az 35, az csakis azért van mert tényleg egy kibírhatatlan természet, és max szexre kell férfiknak. De egy férfi, még akkor is ha minden rendben van vele, akkor is sokszor egyedülálló. Tehát normális pasit azt lehet találni egyedülállót, nőt már nem igazán, a mai világban.

2017. jún. 14. 23:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah! Értem! Megzavart a " 25 év alatti". A 30-as, 40-es nők is meg vannak bolondulva, nem csak a fiatalabbak! Ők sem tudják, hogy mit akarnak, így mi sem tudjuk kitalálni. 42/F
2017. jún. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Ilyenkor tok jo belegondolni, hogy meg 3 ev a szavatossagi idom...es nagyon remenykedem, hogy a parom sem fog elhagyni, ha majd talan egyszer leellek neki, mert akkor meg mar vegkepp nem fogok erni semmit.


Es csosalkoznak, hogy sokan lelkiserultek...:DD


22/n

2017. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lelkibeteg. Lehet, hogy szimplán akkorák az elvárásai, hogy senki nem tud/nem akar megfelelni nekik. Ez is egy lehetőség, sajnos elég gyakori.
2017. jún. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem ! Azért mert mindenki a fiatalt szereti.

25 alatt szingli csajt találni olyan mint tűt a szénakazlúban. Minimum 95%-a foglat.

2017. jún. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezt én sem értem. Azt mondod, hogy megy a harc a fiatal nőkért. A mondat másik felében meg minden szingli fiatal nőt (akiért mehetne a harc) le lelkibetegezel.


Próbálok másképp közelíteni, nem csak a nők inkompetensek szociálisan/érzelmileg a korosztályunkban, hanem a férfiak is. Hogy ezt ki vagy mi okozta, abba nem mennék bele, a magam részéről a karrierista, rohanó szülőket okolom, akik nem biztosítottak stabil kötődésre lehetőséget babakorban a többségnek. Értelemszerűen az nem normális, ha a gyerek az édesanyjához csak aludni jár haza jóformán, holott az érzelmi fejlődés óvodáskorig a legképlékenyebb. De ebbe ne menjünk bele.


Amúgy meg nem ezért harcolnak értük. A fiatalok aktívabbak általában az online felületen, jobban dominál a külcsín, meg eleve kiforratlan a személyiség és az önkritika (értsd: a képedbe tolja a pcsáját jobban, mint egy érettebb). Esetleg úgy lehet köze ehhez az egészhez, hogy aki érzelmileg labilis, jobban vágyik elismerésre is. Ennek teljesen kedvező talaj az, ha a közösségi médiában feltűnősködik.


Az mondjuk érdekes, hogy nekem csak a fejem látszik, mégis betalálnak a debil hódolók... Szerintem amúgy érdemes lenne ezt nem csak a női oldalról nézni, hanem kölcsönhatásban. Van baj az urakkal is sajnos, mert a nő ismerőseim és a magam tapasztalata alapján akik írnak, egyáltalán nem az a kategória, akikkel lehet bármit kezdeni, elsősorban szintén lelki okokból.

N

2017. jún. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Több ezer férfi ír minden hónapban?"


Több ezer?! Ez egy kicsit túlzás.

2017. jún. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az egyedülálló nők között sem mindegyik zakkant, ahogy állítod. Sok lányt/nőt ismertem, aki egyszerűen félénk volt, vagy visszahúzódó, egyszerűen csak peches, vagy többet akart egy párkapcsolatban annál, mint amit a neki író havi 1000 pasi akart (gyk szexet).


Többször volt, hogy próbáltam ilyen nővel ismerkedni, sajnos pont a havi ezer levelet író, szex partnert kereső, vagy annyira nőhiányos, hogy mindenkire ráíró pasik mellett nem könnyű bizonyítani, hogy nem csak egy vagy azok közül (akivel sikerült ennek ellenére megismerkedni, vele meg egy hosszabb kapcsolatom lett)

2017. jún. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!