Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért megy ennyire a mai világban a harc a nagyon fiatal nőkért, mert aki 25 év alatti nő és szingli, az tuti hogy negatív értelembe véve lelki beteg?

Figyelt kérdés

Olyan értelemben negatív, hogy inkompatibilis, képtelen emberi kapcsolatokat kialakítani bárkivel, és kibírhatatlan.

Aki meg már idősebb és gyereke van nő, és szingli az érthető módon nem kell egy olyan férfinak, aki előtt még "ott az élet", mert hát nem akarja az ember úgy leélni az életét, hogy más férfi kölykét neveli, ez érthető.

Szóval akkor ezért ekkora a harc a fiatal nőkért? Hogy átlagban egy 25 alatti felnőtt nőnek több ezer férfi ír minden hónapban?


2017. jún. 14. 23:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Honnan fakadnak ezek a kérdések meg mennyi instabil, beteg gondolkodású tag lehet ebben az országban te édes istenem.....
2017. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

XD


Egyszer kiírtam egy kérdést, hogy miért hiszi azt a gyikes fiúk nagyrésze, hogy ha a leendő csajuk szűz volt és nem volt még barátja, akkor az király dolog és a lány nem akar majd mással is kavarni? A válasz: az a nő, akivel már szakítottak, biztos hibás, lelkibeteg, elviselhetetlen, nem kéne olyan, akinek nem ő az 1. XD


18 évesen lettem szingli. Az első fél évben nem akartam kapcsolatot. Aztán beleszerettem két fiúba (nem egyszerre) de egyiknek sem voltam az esete. Hopsz el is telt másfél év. Így nem akartam ismerkedni. Aztán fél évig randizgattam, és hoppá, 2 év szingliség után lett barátom. :P nem csak azért nincs valakinek mert idióta pi...csa.


Most 5 hónapja vagyok egyedül és két hete kezdtem megint ismerkedni. Remélem a sráccal lesz valami akivel beszélek :)


22/L mindjárt kiesek :/

2017. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!