Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes férfiak sok szingli nőkkel találkoznak, mások meg senkivel? Mi lehet az igazság?

Figyelt kérdés

Itt is lehet olvasni, de vannak haverok is akik panaszkodnak, hogy minden nő foglalt, egy nőre vagy 10 férfi jut stb.


Én viszont de szintén vannak olyan haverok, akik csomó egyedülálló nőt ismernek, én is szinte több szingli nőt ismerek mint férfi szinglit.


Most akkor mi lehet az igazság?


2017. jún. 6. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Függ attól ki milyen környezetben mozog valamelyest.


De inkább a hozzáálláson múlik, ha abból indulsz hogy úgyis minden csaj foglalt akkor csakazértis ezt veszed észre, hogy az Ági meg a Kati is foglalt, miközben Emese, Anna, Magdi már évek óta szingli. Viszont mivel az első 2 csaj a saját véleményed igazolja rájuk koncentrálsz és a többiek felett elsiklasz, mert nem egyeznek a nézeteddel. Valószínűleg a haverjaid is ezt könyvelték el akik ez miatt panaszkodnak és ezért is inkább azt látják mennyi a foglalt csaj a szinglikről meg nem vesznek tudomást. Az igazság valahol a kettő között lehet.

2017. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindegy?


Szerintem, a legtöbb embert, aki felteszi ezt a kerdest, csak azert erdekli, hogy igazolja sikertelenseget az ismerkedessel kapcsolatban. Ez az igazsag!


Ha tenyleg erdekel, gondolkozz logikusan! Nezd meg a nepessegaranyt. Nincs jelentös különbseg ferfi es nö között (föleg a kerdesbe jöhetö korosztalyoknal). Termeszetesen vannak azonos nemhez vonzodok, de mindket oldalon es nem hinnem, hogy ez tulzottan megbolygatna az aranyokat. Aztan vannak olyanok, akik több partnert foglalnak (teny, hogy ebben több pasit ismerek), de ez aztan tenyleg elenyeszö szam. Igy ha mindket oldalbol levonsz X-et, akkor nem hinnem, hogy barmelyik oldalon a masik maradek többszöröse maradna.


Az, hogy szorakozohelyekre nem szivesen maszkalnak egyedül szingli lanyok, mert unjak a sok bena ismerkedesi probalkozast, a pasik pedig pont ilyen helyekre rajzanak a siker remenyeben, az tenyleg ilyen eltolt aranyokhoz vezethet, de nem mervado a tarsadalomra nezve.

2017. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Én amióta fejlesztettem az önbizalmamat és elkezdtem magamat vonzónak látni, egyre több szingli lányt ismerek meg. Amíg nem volt önbizalmam minden szép lánynak körülöttem volt pasija.


Tanulság: Az embernek önmagában kell keresnie a megoldást. Olyan férfivá kell válni, akiket most irigyelsz.

2017. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Mert egyeseknek a nő kategoriaba csak az tartozik bele, aki min. 10/7-es az ő fogalmaik alapján. A többit észre sem veszik.
2017. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez, nézőpont kérdése. Nekem, aki nem a párom, lányom, rokonom, az mind szingli nő.
2017. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igazság " odaát" van...ezt sose feledd.
2017. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!