Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha azért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azért érzem hogy nem tudok ismerkedni, és így sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon, de egyrészt kevés a lehetőséegem az ismerkedésre, másrész nem vagyok jó benne.


Eddig sosem volt barátnőm. Volt már olyan hogy szimpatikusak voltunk egy lánnyal, beszélgettünk, kérdezgettem róla néhány dolgot, de egy idő utána nem tudom hogyan tovább. El sem tudom képzelni hogy így valaha is lesz barátnőm.


2020. jan. 23. 21:42
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Gyakorolj tovább.

Elsőre kapcsolatteremtést, majd megtartást.

2020. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
És akkor mi van? Kezdj el befelé figyelni, és tanulj meg párkapcsolat nélkül boldogan élni. Hidd el, többre mész vele, mint akármilyen párkapcsolattal.
2020. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne hallgass a megsanyarogott incelekre. Önfejlesztéssel hozzad ki magadból a maximumot külsőre és viselkedésre és járjál olyan helyekre ahol tudod, hogy sok lánnyal fogsz találkozni.
2020. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Nemhogy értékelnéd a szabadságot, amiben barátnő mellett sosem lesz részed.

Beosztja a pénzed és az időd. Kritizálja a munkád, családod, a barátaid, a hobbid, mert ezek nem fontosak, csak az övéi. Azzal terrorizál, hogy ha szereted, elfogadod olyannak, amilyen, de ő téged folyamatosan b...tat a semmiért is.

Bármit kap tőled, nem becsüli meg, mert xy-nak jobb. Ha nincs pénz, miért nem dolgozol többet. Ha többet dolgozol, miért nem segítesz többet otthon. Ha nincs diplomád, miért nem vitted többre. Ha továbbtanulsz, miért nincs pénz. :)

Barátnőkkel egymásra licitálnak, ki hol nyaralt, milyen menci kutyája van, milyen a szex, mennyit tűr el a pasi. És ami a legundorítóbb a női barátságokban, hogy folyamatosan megcsalásra buzdítják egymást, mert szerintük a pasi megérdemli. De azért mosolyognak rád, ha találkoztok.

A legnormálisabb nők, akiket ismerek, inkább férfiakkal barátkoznak, minthogy ilyen s..rkavarásokban vegyenek részt.

2020. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

#3

Az a megkeseredett, aki képtelen párkapcsolat nélkül boldogan élni.

2020. jan. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az utolsó elég sarkítás volt, nehogy emiatt feladd a csajozást. :D
2020. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Én is így érzek ahogy a kérdező!Nagyon nehéz becsajozni.Megtartani egy őt még nehezebb.Pláne ha béna a Sexbe valaki mint én.Lassan már diploma kell a nőkhöz. 30f
2020. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

4-es mondandójában rengeteg igazság van, függetlenül attól, hogy eléggé kisarkított példa.

Viszont ez: "És ami a legundorítóbb a női barátságokban, hogy folyamatosan megcsalásra buzdítják egymást, mert szerintük a pasi megérdemli." rohadtul igaz.

Az exem (aki szó szerint a semmiért csalt meg, azért, hogy párszor megkurassa magát egy, majomfejű, de "gyúrós" kis kötsöggel) barátnői azt mondták jól tette, hogy félrelépett, de azért sajnálnak engem... ennyire jó fejek. JÓL teszi valaki ha megcsalja a másikat, főleg egy hosszabb, komoly kapcsolatban? Milyen világ ez de tényleg?

2020. jan. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Menj szerzetesnek
2020. jan. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!