Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megnéznek, de sosem jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnéznek, de sosem jönnek oda hozzám ismerkedni? 20/l

Figyelt kérdés

Mostanában több figyelmet, dícséretet kapok, mint korábban bármikor. Régen el voltam hízva, most kb. 30 kilót sikerült leadni, de még mindig kissé bátortalan vagyok ismerkedés szempontjából. Korábban nagyon rondának tartottam magamat.

Felmentem társkeresőkre is és nagyon jó pasik írnak rám, jelölnek be, hívnak randira.

Kevés barátom van, ha baráti összejövetelre kerül a sor, akkor ott a barátok ismerősei (srácok) odajönnek ismerkedni, de ezekből nagyon kevés van, nehéz összehozni mostanság a találkozásokat. (Elköltöztem)

Itt még csak most barátkozok, szóval így csak 1-1 új barátnőmmel megyek szórakozni. Velük azt tapasztalom, mindig csak azt látom, hogy nézegetnek, de senki sem jön oda hozzám.

Kissé még nehéz elhinnem magamról, hogy jól nézek ki, legalábbis jobban mint régen.

Viszont nem értem, hogy miért nem jönnek oda hozzám a srácok, ha elvileg szép vagyok?

Akiket meg netről ismerek, ők meg folyton csodálkoznak, hogy mit keresek fent ilyen oldalakon,amikor elvileg nem lenne rá szükségem.

Ezt mivel lehet elérni?

Tudom, helyenként úgy tűnhet beképzelt vagyok, pedig nem, jelenleg is elég félénk vagyok a külsőm miatt.


2019. aug. 23. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem adsz nekik pozitív visszajelzést amikor a szemedbe néznek. A netes nagyon jó pasikkal mi a baj? Menj velük randizni aztán majd meglátod mi lesz.
2019. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában én is a szem kontaktust figyelem,ha tetszik valaki.

Az alapján sok minden kiderül,és az dönti el hogy elkezdjek vele beszélgetni vagy ne.

Főleg úgy hogy elég nehezen kezdeményező tipus vagyok.

2019. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Adj nekik jelet, hogy odamehetnek. Na nem a szádat kell nyalni... Te is visszanézel rájuk, tartod a szemkontaktust, mosolyogsz, kicsit megsimítod a hajad. Enélkül nem mernek odamenni, mert azt hiszik, hogy foglalt vagy, esetleg nem tetszenek neked. A fiúk is félnek...
2019. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!