Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az utcán megnéznek a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán megnéznek a férfiak, de mégsem jön oda senki ismerkedni. Miért?

Figyelt kérdés
Nem öltözöm k-rvásan, szóval nem azért néznek meg és nem is arról van szó, hogy "csak a legjobbakat veszem észre", amit hozzá szoktak vágni errefelé az ember fejéhez...
2016. máj. 21. 11:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert a nők, nem nagyon szeretik, ha utcán, csak úgy odamennének emberek és ismerkedni akarnának.
2016. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Attol hogy megnez valaki meg nem akar toled semmit.

Sok szep lanyt latni, sokan megnezik oket de a tobbsegnek alapbol van baratnoje. Akinek meg nincs az jo esellyel tul felenk.

A taho allatoknak pedig nem kelted fel a figyelmet.

2016. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Mosolyogj finoman vissza, ha azt szeretnéd hogy kezdeményezzen. Én is megnézem a lányokat, de ha nem adnak jelet (mint például a mosoly) akkor valószínűsítem hogy most nem ideális leszólítani és megyek tovább (ahogy ő is).
2016. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Gondolom azért nem megy oda senki hozzád "ismerkedni", mert manapság EZ MÁR NEM ILLIK, ÉS NEM SZOKÁS...Mármint UTCÁN, "csakúgy" odamenni egy vadidegen nőhöz, és "ismerkedni vele"...De az ilyesmi szerintem JOBB KÖRÖKBEN amúgysem volt sohasem szokásban...(Régi filmekben is lehet időnként látni olyan jeleneteket, amikor a hősnőhöz az utcán időnként odacsapódik egy vadidegen ürge, de a nő durván elhajtja magátol a fickót, ezekkel a szavakkal:"Hagyjon békén uram, utcán nem ismerkedek, mert nem vagyok "olyan" lány"...)Max. csak a primitív proli, és "eltérő kulturáju" figurák esetében szokott előfordulni az, amire te annyira nagyon vágyol...Ha ILYESMI figurák társasága hiányzik neked, akkor tényleg érthető az elkeseredettséged, de ha INTELLIGENS,igényes férfiak társaságára vágyol, akkor szerintem ne sajnáld azt, hogy az utcán nem szólít le senki...Az igazán értékes férfiak ugyanis NEM az utcán szoktak ismerkedni, hanem más szituk során...
2016. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az ide írkáló nők többségének fura dolog az, ha az utcán egy idegen odamegy hozzá.
2016. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Imádom ezt a kategóriát, ez az egyetlen kategória, ahol arra van csak válasz, hogy hogyan ne csináljunk valamit.


Itt azért nem ismerkedünk, ott azért nem ismerkedünk, így nem ismerkedünk, úgy nem ismerkedünk, stb.


Szóval kérdezném például a 4-es caps lockos INTELLIGENS, igényes férfit, hogy HOL, HOGYAN, MIKOR, mert igazából mindenre rá lehet mondani, hogy OTT MIÉRT nem, tekintettel arra, hogy nincs, bocsánat NINCS hely, amely kimondottan társkeresés céllal működik, kivéve a társkereső, de azt meg nem arra használják.

2016. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem a ruhától függ hogy ki milyen ember..
2016. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Titusztitusz ***** válasza:
6%
Drága szerelmetes 6-osom...Ha ENGEM megkérdezel akár te, akárki más is, hogy HOL lehet és érdemes ismerkedni, én mindig mindenkinek azt szoktam válaszolni, hogy manapság AZ INTERNETEN lehet és érdemes is ismerkedni...Akár EZEN a portálon is...Mondjuk nem velem, mivel én nem ismerkedni, meg szexpartnert keresni járok ide, de azt csiripelik örökösen a madarak, hogy pl. itt, ebben a szekcióban is aránytalanul túltengenek az olyan hölgyek, és urak, akik egyértelmüen "partnerkeresési okokbol" tengetik itt a drága idejüket...Hát akkor meg miröl beszélsz kedves 6-os? Ha én még facér úr lennék, a mai világban azt hiszem hogy napok alatt találnék annyi partnert magamnak, amennyit csak akarnék...És akkor még csak IDE néznék fel, a többi fórumot, facebukot, meg hasonló portálokat még meg sem említem...Kimerítő volt a válaszom? (Üdvözlettel:A "Caps Lock"-os úr.)
2016. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

4# régen tényleg illetlen dolog volt egy idegen nőnek és férfinek leállni beszélgetni. Ezt úgy játszottak ki, amennyiben megvolt a közös vonzalom, hogy a nő bement a legközelebbi cukrászdába, a férfi pedig kicsivel később csatlakozott hozzá.

Nemrég olvastam.

2016. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Titusztitusz ***** válasza:
50%
Igen...Pl. így is lehet csinálni a dolgot...Szóval ha kölcsönös a szimpátia akkor MINDIG,MINDEN helyen, és helyzetben össze lehet jönni kétnemü partnereknek...Félreértés elkerülése végett én magam is ismerkedtem egykoron hölgyekkel pl. strandon, könyvesboltban, Bp-en a várban, (Többek között az Esztergomi rondellánál nézelődve...), a Margit-szigeten, a szentendrei HÉV-en, a Keleti pályaudvaron, villamosokon, és a metrón is...Meg még a jó isten tudja hogy hol még...Viszont EGY alapszabályt mindig betartottam:SOHASEM álltam neki csakúgy a kiszemelt hölgynek, hogy "jó a se.gged szivi, jössz egy körre velem"? Mindig megvártam azt, hogy az illető hölgynek ALKALMA NYÍLJON valami valós, vagy mondvacsinált okbol "segítséget kérni" tőlem, vagy legalábbis "segítségkérően rámnézni"...Én nem az ilyesmi szitukra értettem a fentebb írtakat, hanem a primitív leszólogatások hallgatólagos tilalmára...
2016. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!