Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az utcán megnéznek a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán megnéznek a férfiak, de mégsem jön oda senki ismerkedni. Miért?

Figyelt kérdés
Nem öltözöm k-rvásan, szóval nem azért néznek meg és nem is arról van szó, hogy "csak a legjobbakat veszem észre", amit hozzá szoktak vágni errefelé az ember fejéhez...
2016. máj. 21. 11:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nézz vissza kicsit a kiszemelt srácra, ha megfelelő a helyzet.


Az utcai megszólításokra a nők 99%-ban azonnali lerázással reagálnak, úgyhogy a férfiak jó része nem fog odajönni hozzád, ha nem adsz valami jelet nekik. (Igaz, egy jó részük nyilván még akkor sem fog odajönni, ha jelet adsz.)

2016. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#8

Azok a hölgyek, akik itt tengetik idejüket. kijelentik, hogy itt nem ismerkednek, ha nem tűnt volna fel kedves Caps Lock-os úr. Sírnak, hogy nem kellenek senkinek, de itt nem ismerkednek. Sírnak, hogy társkeresőn nem ír rájuk egy normális férfi sem, de amikor mégis kapnak egy értelmes levelet arra nem válaszolnak.


Ennyit a mai internetes társkeresésről kedves 40-es Caps Lock-os úr. Ez a helyzet a 20-as korosztályban.

2016. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

1.) az, hogy valaki megnéz téged, az még nem jelenti, hogy akar is valamit.


2.) nem írtad, hogy te mit teszel azért, hogy odamenjenek hozzád. Ha meg nem tudjuk, hogy mit csinálsz, akkor értelemszerûen nem tudjuk eldönteni, hogy mit csinálsz rosszul.

Általános tanácsként annyit lehet mondani, hogy ha valakivel szeretnél is,erkedni, akkor azt egyértelmûen jelezd felé.

2016. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

A férfiak általában nem mernek odamenni a nőkhöz, ennyire egyszerű a válasz.


Ez persze nem mindenkire igaz, én például oda merek menni, például tegnap is ezt csináltam.

2016. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért, mert mindig elfoglaltnak tűnsz? Vagy ha folyton a telefonod nézed, fülhallgatód be van dugva, vagy sietsz valahova, akkor nehéz így megszólítani valakit.


Az is lehet, hogy csak véletlenül alakult így veled. Vagy van valami a kisugárzásodban, ami vonzó, de ugyanakkor az egyszerűbb férfiakat riasztja is. Azok az emberek akik utcán ismerkednek, odamennek a nőkhöz, szerintem többnyire dörzsöltebb, kicsit sunyibb fickók. Lehet ezeket el is riasztod azzal, ha egy határozott kisugárzású nő vagy. Ami azért egyáltalán nem baj és nem kell ezen változtatnod.


Én férfi vagyok és azért nem szeretnék utcán ismerkedni, mert olyan érzésem lenne, hogy zavarok vagy feltartom. A baráti társaságomban, ismeretségi körömben minden szimpatikus nő foglalt. Szívesen ismerkednék interneten, de itt lassan lehetetlenné vált már a beszélgetés is, hiába van sok szingli társkereső nő.


Hajlandó vagy itt gyakorin is ismerkedni? :)

2016. máj. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#12 válasz szerintem is!


lehet, hogy te Casanova vagy 40-es, de így ne arcoskodjunk már, hogy interneten könnyű csajt szerezni, főleg itt, mikor még nem is próbáltad úgy érzem. (volt már innen nekem több is, de nem könnyű!!!)

2016. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mert csak kerelnének veled, lehet
2016. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel ezért:


[link]

2016. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Sick Fish ***** válasza:

Nemrég még az számított vonzónak, ha a Férfi volt annyira tökös, hogy odamert menni a Nőhöz az utcán ismerkedni.

Most akkor ez hogy van?

2016. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Többféle oka is lehet, én pl azért nem kezdeményezek a nőknél mert ugy is kikosaraznak.

Ám Ha szimpatikus az illető , akkor nyugodtan kezdeményezhetsz te is, vagy küldj jeleket.

2016. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!