Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék úgy ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék úgy ismerkedni hogy ne én legyek a haver csaj?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nagyjából ki vagyok békülve önmagammal, van egy-két dolog amit nem szeretek de ezeknek a változtatása folyamatban van.

Kommunikatív vagyok, jól kijövök az emberekkel, könnyen beszélgetek másokal társasági ember vagyok. Azonban valahogy azt érzem hogy sokak számára inkább barát/haver vagyok "csak" , pedig nem vagyok kifejezetten fiús (illetve kifejezetten lányos sem, úgy mondanám hogy ilyen-olyan dolgok is érdekelnek, mindkét oldalon van érdeklődési köröm), biszonylag gyakran megnéznek az utcán is. Ennek ellenére sokszor azt tapasztalom ha egy társaságban ismerkedem az emberekkel, férfiakkal akkor inkább látják bennem a havert mintsem a "potenciális barátnőjelöltet". Ez most így elég hülyén hangzik, nyilván nem is mindenkinek lehet az ember az esrte, nem is mindenki akar kapcsolatot ,stb. de hogy kevés olyan ember van, akikkel beszélek akinél azt érezném hogy csak megforduljon a fejükben más is.

Amúgy meg hosszú hajam van, adok magamra ,nem vagyok világszépe, de csúnya sem.

Nem is beszélek nagyon fiúsan, nem káromkodok mint egy kocsis stb.

Mi miatt lehet ez? Min változtassak hogy ne csak a "haver" legyek?



2019. aug. 22. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Tedd ki az árut. :P
2019. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Pedig elsőre egy szimpatikus "szomszéd lány"-nak képzellek el, nem tudom mi lehet a probléma. Amúgy azt írtad kevés olyan ember van akinek megfordul más is a fejében, de azért van. Velük mi a helyzet? :)
2019. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz anélkül hogy látnánk hogy viselkedsz, de lehet pont az a gond hogy túl közvetlen/kommunikatív vagy. Lehet pont te viszonyulsz hozzájuk haverként és ezért nem lesz belőle több érzés, mert ezek voltak az első benyomások számukra és ugye te is ezt sugárzod.


Hogy közvetlen vagy, azzal semmi gond, de jóból is megárt a sok. Kell egy kis misztérium, kis szikra, kis szexuális töltet, hogy nem úgy közeledsz mint aki új barátnőt keres a vásárlásokhoz. Csendes szemezések, kis mosolygások, intimebb pillanatok, kis érintések, apró dolgok sokat számítanak.


A beszélgetések témái és az azokra való reakciók szintén, de mivel azt írtad nagyon kevés esetben van olyan, hogy úgy éreznéd megfordulna a fejükben más is, ezért talán az lehet, hogy ez a haveri kisugárzásod verődik vissza és ők is úgy állnak hozzád.

2019. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 viszonylag átlagosan nagy (B kosár) keblekkel áldott meg az ég és néha van rajtam olyan felső amin van egy egyszerű v kivágás, nem közönséges, nem k**rvás , teljesen átlagos de azért így is látni hogy van mellem. De ettöl függetlenül meg így állnak a dolgok:D

2# Ezt úgy értem hogy pl. vannak haverjaim akikkel jóban vagyok, nem is akarok tőlük többet és pont ezért (is) vagyunk jóban mert ők se tőlem de néha megfordul az ember fejében hogy (csak elméleti szinten) mi miatt nem, mi miatt nem én lennék a "jelölt". Nyilván eltérő ízlések preferenciák stb.

Pont ez az hogy azok akiknek csak haver lennék azok általában inkább csak ilyen megfigyelések hogy vagyunk valahol barátokkal, vagy utcán v bárhol azt látom ha egy férfi megnéz, főleg ha többször is,de ez legtöbbször ennyiben kimerül.

2019. aug. 22. 20:36
 5/19 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, nem tudom, hogy menny idős lehetsz, de az biztos, hogy ha egy 20-30as férfi annyira éretlen, hogy nem tudja mi kell egy szintén 20-30as nőnek, akkor ne foglalkozz ilyenekkel és inkább olyanokkal, akik értik a nőket és persze téged is. 34N.
2019. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
A 80-90es években sokkal határozottabbak voltak a 20-30as férfiak amúgy, sajnos ennek a korosztálynak nagy része ebben a században nagyon pudingos, határozatlan, éretlen.
2019. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#3 A közvetlenséget egyébéként nem tolakodásnak kell érteni (tudom hogy nem ezt írtad csak hozzáteszem).

Lehet hogy túl haveros vagyok én is, ezen nem gondolkodtam még. Ez egyébként lehet azért van hogy a másik ne értse félre , adott helyzetben nem akarok tőle semmit.

Hogyan legyek ne túl haveros?

2019. aug. 22. 20:40
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

"Hogyan legyek ne túl haveros?"


Én ezt tudom ismét javasolni:


"Kell egy kis misztérium, kis szikra, kis szexuális töltet, hogy nem úgy közeledsz mint aki új barátnőt keres a vásárlásokhoz. Csendes szemezések, kis mosolygások, intimebb pillanatok, kis érintések, apró dolgok sokat számítanak."


Érdeklődj a másik felől egészséges szinten, kérdezgesd a véleményét adott dolgokról, érezhetően keresd a társaságát, de nem kell nyomulni. Érezni fogod hogy a másik partner-e az érdeklődésedben. Aki tetszik vagy szimpatikus, nyugodtan értse félre a mozdulataid vagy jeleid, hisz nem haverként akarsz ismerkedni vele. Maximum elutasítás lesz, de legalább tudod hogy megpróbáltad. Ha nem így teszed, akkor marad ez a haveri állapot, talán ilyenkor nem mersz nőies lenni, használni/kimutatni a nőiességed vagy hasonló.

2019. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd ki a srác felé, hogy nem csak haver lehet. Ha nem adsz jeleket, és sosem érezteted vele, hogy lehet több is, akkor elkönyveli, hogy "miattad" csak haverok lehettek, mert ő nem érzi, hogy elég jó neked, hogy kell neked. Éreztesd vele, mutass "zöld utat".
2019. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

amik eszembe jutnak....aztán folytatják majd :)


- unalmas leszel egy idő után

- ők fordítva érzik ezt, hogy te csak havernak tekinted őket

- nem vagy kíváncsi rájuk

- beképzeltnek tarthatnak

- túl jó csajnak tartanak magukhoz képest.

- igazából férfi vagy csak a tükörben nőnek látod magad

- lehet, hogy nem a legjobb témákról beszélgetsz

- lehet, hogy a kék hajad nem tetszik nekik

- lehet, hogy még sem vagy külsőre valami vonzó

2019. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!