Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék úgy ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék úgy ismerkedni hogy ne én legyek a haver csaj?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nagyjából ki vagyok békülve önmagammal, van egy-két dolog amit nem szeretek de ezeknek a változtatása folyamatban van.

Kommunikatív vagyok, jól kijövök az emberekkel, könnyen beszélgetek másokal társasági ember vagyok. Azonban valahogy azt érzem hogy sokak számára inkább barát/haver vagyok "csak" , pedig nem vagyok kifejezetten fiús (illetve kifejezetten lányos sem, úgy mondanám hogy ilyen-olyan dolgok is érdekelnek, mindkét oldalon van érdeklődési köröm), biszonylag gyakran megnéznek az utcán is. Ennek ellenére sokszor azt tapasztalom ha egy társaságban ismerkedem az emberekkel, férfiakkal akkor inkább látják bennem a havert mintsem a "potenciális barátnőjelöltet". Ez most így elég hülyén hangzik, nyilván nem is mindenkinek lehet az ember az esrte, nem is mindenki akar kapcsolatot ,stb. de hogy kevés olyan ember van, akikkel beszélek akinél azt érezném hogy csak megforduljon a fejükben más is.

Amúgy meg hosszú hajam van, adok magamra ,nem vagyok világszépe, de csúnya sem.

Nem is beszélek nagyon fiúsan, nem káromkodok mint egy kocsis stb.

Mi miatt lehet ez? Min változtassak hogy ne csak a "haver" legyek?



2019. aug. 22. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
3-mas nagyon jól mondta. Látod kérdező nekem meg pont az a bajom szintén lányként, hogy sokszor hajlamosak a pasik akaratom ellenére enyhén rámnyomulni, pedig nem vagyok kiemelkedően szép/csinos, se qrvás ruhákat nem hordok, semmi ilyesmi. Mindig a közvetlenségemnek meg a kisugárzásomnak tulajdonítottam ezt, amit a 3-mas azért jóval pontosabban körülhatárolt viselkedes meg apró gesztusok szintjén, magamra ismertem benne. Alkalmazd ezeket bátran. Meg ami nekem még akarva-akaratlanul jönni szokott, ez a kis játszadozás, incselkedés - már akivel lehet. Persze széles mosoly kíséretében. A hangoddal is játszhatsz, de ne ilyen végzet asszonyaként :D Persze kinek mi a stílusa, de ahogy látom, te is ilyen csacsorászósabb lány vagy.
2019. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igen ez is kellemetlen ha valaki akivel tényleg barátkozni akarsz, rádnyomul. Pedig semmi baj vele, csak nem akarsz tőle semmi többet. Talán ennek a "kivédése" érdekében lettem ilyen.

Amúgy az incselkedés, a másik húzása is olyan ami nálam talán haverosabb formában történik.

De akkor ezekre igyekszem odafigyelni.:)

Köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 22. 21:33
 13/19 Diazepam ***** válasza:
100%
A nőiességnek legalább annyira kell belülről is áradnia, mint kívülről. Ennek a nagy közvetlen, barátkozós tulajdonságnak az a hátránya, hogy nincs benned kihívás.
2019. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nincs benne kihívás?
2019. aug. 22. 21:40
 15/19 anonim válasza:
27%

Lehet, hogy pusztán csak

Olyan férfiakkal hozott össze idsig az élet, akik másféle nőt képzelnek

Maguknak. Nem érzik a flow- veled kapcsolatban, vagy hogy mondjam. Nem rossz ez, nincs kényzser benne- Velemis volt sok ilyen- nem annyira jó, mikor szeretnének szeretni, de nem

Akarom- inkább kicsit sem

Mentem bele ezekbe a dolgokba- sokszor még a szex miatt sem, mert “nem

Éreztem”- ha nincs szikra, lehet akármilyen melle vagy feneke- mondhat bármit. Nálam ez ilyen.

-most végre találkoztam

Egy nővel, aki “megfogott” eldobtam a hajam

Tőle, belezúgtam, tök klassz volt minden- aztán hirtelen nem akart velem

Találkozni, mert a megváltozott életkörülményei miatt felmerült problémái annyira lekötik- lehúzzák érzelmileg, hogy nem tudja viszonozni többé a szerelmem úgy, ahogy megérdemelné(nk)m. ( mi van???) szomorú eset.- nagyon jók

Lehettünk volna pedig- de megint zsákutca—

Bocs, elkalandoztam- Szóval, magamból kiindulva, ahogy mondtam: egyszerűen csak “ nem

Érzik” - legalábbis nálam ezért van “ez”

Szerintem nincs veled baj, sőt- a fiúkkal sincs feltétlen, egysserűen csak

Így jött ki.

Ja, meg a szerelem is úgy jön, hogy nem számítasz rá egyszercsak

Ott vagytok, minden csodásnak

Tűnik, mintha az idő is megállna - csak ti vagytok - semmi

Más nem

Számít- ehhez két ember kell-

na erről beszélek - ez a meglátásom.

2019. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Hányan írtak rád ez után a kérdés után? :D
2019. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Meglepő de nem olyan sokan:D
2019. aug. 22. 23:05
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

"Igen ez is kellemetlen ha valaki akivel tényleg barátkozni akarsz, rádnyomul. Pedig semmi baj vele, csak nem akarsz tőle semmi többet. Talán ennek a "kivédése" érdekében lettem ilyen."


Akkor vegulis te friendzone-olod a jonepet, es ezt kapod vissza....

2019. aug. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
31%
Semmit. Mert, ha valaki nem akar a haverkodásnál tovább lépni, az nem is fog, bármit csinálsz.
2019. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!