Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ajánlották az SmPixie társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlották az SmPixie társkeresőt, komoly kapcsolat keresésre mennyire jó?

Figyelt kérdés

Ahogy láttam szexpartner és társkereső, de érdekelne, hogy mennyire hű a "társkereső" megnevezéshez. Ránéztem, többségében szexpartnert kerestek, elvétve találtam olyat, aki komolyabbat gondolna.

Van valaki akinek vannak erről az oldalról tapasztalatai?

Érdemes itt keresgélni, ismerkedni, ha inkább komoly kapcsolat érdekelne?



2020. jan. 23. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lwgjobb barátnőm sokat tudna mesélni... Ott is sok a komplexusos, hazug barom.
2020. jan. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Boven ertelmesebb es tiszteletre meltobb leveleket kaptam,mint mas kereson. Sokkal tobben keresnek komolyat,foleg,ha a leirasban kiirod.
2020. jan. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira amennyire egy sima tarskereso.

Van az ismeroseim kozott olyan aki megtalalta a parjat

Van akinek ott ment tonkre a hazassaga de mind a ket fel talalt masikat

Van akinek csak rovidebb kapcsolat lett. Volt ahol hazassagis

Es volt aki csak kalandozik

Mas nem nem is akar szexet csak a vagyait kielni

2020. jan. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű ismerettséget, kapcsolatot keresel?

50Ffi

2020. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#4. Férfi vagyok és nőt keresek. Inkább dom switch vagyok, így sub felé hajló switch lányt itt könnyebben találnék, mint olyan társkeresőn, ahol ezek nincsenek feltüntetve. Viszont mivel komolyat keresek, nem elég hogy ezek passzolnak. Akik csak összejárnak ott kevesebb dolog kell, hogy passzoljon. Nem is csak a szexuális jellemre akarok alapozni egy párkapcsolatot, ugyan fontos, de mellette az is, hogy más téren is valamennyire passzoljunk.

2020. jan. 23. 10:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hány éves vagy? Van egy barátnőm aki sub, intelligens, humoros, és csodaszép. Harmincas évei közepén jár, Budapest vonzaskorzeteben lakik
2020. jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6!

Ha esetleg egy 50-es Férfi is szóba jöhet nála, uszítsd rám nyugodtan! ;-)

2020. jan. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
26 vagyok, szerintem így felejtős.
2020. jan. 24. 11:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kevesebb és nem több az esélyed komoly kapcsolatot találni ott, mint máshol. A pixin több a férfi, sok az anyagias nő, a házasság mellett kalandozó, meg az olyan álcacsábító, aki csak azért használja az oldalt, hogy dicséreteket, bókokat szerezzen egojának polírozására.

Én nőként úgy látom - blogokat, kommenteket, adatlapokat olvasgatva - sok értelmes, formás, kedves lány van ott. Viszont a férfiak nagyrésze: megtört, elkeseredett, a szub nővel való könnyű szex képe lebeg a szeme előtt, és a BDSM "tudása" annyi, hogy "akko lehet mélytorkoztatni, meg közbe pofozni". Ha egy szub hajlamú nőnek van véleménye, esze, tartása, akkor átmegy primitívbe, mert csak a férfi nemi jellegeket hordozza magán, a férfi kvalitásokat nem.

De próba szerencse. Aktív az oldal. Van esély. ;)

2020. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nahát, ki gondolta volna, hogy ezek a rendkívül kívánatos rétegek ott is jelen vannak! :)

De azért örülök, hogy ilyen lányokról is tudsz írni, miattuk már megér egy próbát.

Sajnos a tudásom nekem se sok, mert az ilyesmikhez olyan partner kell akinek ez szintén tetszik, abból pedig nem sokhoz volt szerencsém. :'D

De én nem is gondolom, hogy ennyiből állna az egész.

Köszönöm a választ, az egyik leghasznosabb.

2020. jan. 26. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!