Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a fizetésem felét rendszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fizetésem felét rendszeresen elkólázom, az tényleg ennyire kizáró ok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Függő vagyok és mikor megkapom a fizut (gyári munka 250) akkor legalább 100-at mindig otthagyok a dealernél. Ez 4 g kokain amit egy éjszaka alatt el is nyomok. Lényegében ezért az estéért dolgozók, másképp nem érezném azt hogy igazán élek, ês szerintem be se tudnék járni dolgozni.. Mégis mikor ezt őszintén elmondom egy randin, szinte mindig ignorálnak. Most akkor ha nem akarok változtatni, akkor tényleg jobb ha inkább egyedül maradok?

(34/F)


2020. jan. 20. 16:55
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Ja arra akartam aztán kilyukadni hogy a dealerem se ismer ilyet mint én, aki dolgozik egy gyárban, aztán kólára költi. Ezért nem tud semmi tuti tippet..

De ez az élet szerintem eléggé kiszámíthatatlan. Majd minden úgy lesz, ahogy lesz.

2020. jan. 21. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!