Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a fizetésem felét rendszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fizetésem felét rendszeresen elkólázom, az tényleg ennyire kizáró ok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Függő vagyok és mikor megkapom a fizut (gyári munka 250) akkor legalább 100-at mindig otthagyok a dealernél. Ez 4 g kokain amit egy éjszaka alatt el is nyomok. Lényegében ezért az estéért dolgozók, másképp nem érezném azt hogy igazán élek, ês szerintem be se tudnék járni dolgozni.. Mégis mikor ezt őszintén elmondom egy randin, szinte mindig ignorálnak. Most akkor ha nem akarok változtatni, akkor tényleg jobb ha inkább egyedül maradok?

(34/F)


2020. jan. 20. 16:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az értelmes emberek többségénél a kemény drog igencsak kizáró ok. De ha más baromságra b.ád el a fizetésed felét, az is kizáró tényező lenne. De a drog súlyosbító tényező. De most komolyan meglepődsz, hogy egy nő nem akar egy drogfüggővel járni?:D
2020. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem is ertem, miert menekülnek a nok egy drogos gyari munkastol, aki minden kilatas nelkul epiti le magat a semmibe :'D
2020. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát én úgy vagyok vele hogy azon a bizonyos estén én vagyok a legboldogabb ember a világon. Tudom hogy káros meg minden, de előbb utóbb úgyis meghalunk.. A világ legmagasabb szintű boldogságát biztos nem fogom lecserélni! Vagy lesz olyan egyszer aki így is elfogad, vagy akkor inkább egyedül maradok..
2020. jan. 20. 17:05
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Drogos szr vagy bocs, de ezt csak ilyen nyersen lehet leírni ezen nem kell megsértődni. Viszont abból a 100-ból mást is tudnál venni, ami nem csak egy estére tenne boldoggá... szerintem ez nem csak nőknél kizáró ok, hanem barátnak sem kellene egy drogos. Keress ugyanilyen lezüllött nőszemélyt csak, akkor nem lesz elég a 100, mert dupla adagot kell venned :D
2020. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

*high five*


De nem hiszem,hogy 4g-t eltolsz baszkyam..probald meg 4-5 hetvegere elosztani.

2020. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Jól teszed, párkapcsolat nem ér ennyit.
2020. jan. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdésed provokáció inkább más témát válassz. Hiába ez felnőtt kategória járnak ide fiatalok, akiknek elég xar példa, hogy a gyári munka majdenem felét kólára veri el valaki és szerinte az rendben is van.

Ha a kérdésed komolya egy dolgot tudok mondani: nagyon remélem senki nem lesz olyan hülye, hogy leáll veled.

Ébredj ember!!!

2020. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy a felét elköltöd, hanem az, hogy drogozol. Nagybátyám is elszívott napi 2 doboz cigit + sok italt, és a fizetése tizede sem ment el rá, de meg is lett a következménye komolyabb betegség és halál kíséretében.


A "kólázás" következménye is ez lesz, vagy elég az, ha a "dílered" egy idő után eltűnik, mert lecsukják és akkor leszel bajban, mert "hogyan tovább", ráadásul a pici adag nem lesz elég egy idő után, az árát a díler pocsék kamukkal feltornázza "há tezsvírem nekem is sokba vót!" és akkor is beszoptad.

2020. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés azért kamu mert ennyit nem lehet elfogyasztani egy éjszaka alatt. Ennyitől két ló is meghalna.

De egyébként érdekes kérdés volt, tetszett a fedő sztori, csak kár hogy nem igaz.

2020. jan. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát végül is az egészhez hozzá tartozik hogy amúgy elég ... vagyok. Nem igazán tudok örülni semminek, és állandóan arra gondolok hogy majd megint jön egy nap amikor jól leszek.. Amúgy elég fekete fehér minden. Szóval ezt még véletlenül sem ajánlom senkinek, sőt az ilyen keményebb drogokat jobb elkerülni, mert nem lehet őket elfelejteni! De amúgy meg mindenért olyan sokat kell tenni, kűzdeni. Már komoly problémáim vannak, de így mi másért tudnék felkelni hajnali fél 4 kor? Bent is sokszor éjszakásba majd kidőlök a sorból, és akkor is mindig ez ad erőt. Hogy majd lesz jó is.. Az igazság pedig az hogy semmi félretett pénzem nincs, sőt a cuccot se tudom félretenni hogy több hétvégére is jusson. Egyszerűen nem lehet. Azt látom hogy felőröl ez a függőség, de régóta ez van már, és számomra ez így elég kiszámítható.
2020. jan. 20. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!