Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a fizetésem felét rendszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fizetésem felét rendszeresen elkólázom, az tényleg ennyire kizáró ok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Függő vagyok és mikor megkapom a fizut (gyári munka 250) akkor legalább 100-at mindig otthagyok a dealernél. Ez 4 g kokain amit egy éjszaka alatt el is nyomok. Lényegében ezért az estéért dolgozók, másképp nem érezném azt hogy igazán élek, ês szerintem be se tudnék járni dolgozni.. Mégis mikor ezt őszintén elmondom egy randin, szinte mindig ignorálnak. Most akkor ha nem akarok változtatni, akkor tényleg jobb ha inkább egyedül maradok?

(34/F)


2020. jan. 20. 16:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#10


És jól leírtad miért nem fogok sosem drogozni, pedig az én életem is ugyanilyen rossz, csak én nem kívánom drogokkal tovább rontani. Akkor már inkább egy gyors öngyilkosság, az hamarabb megvan + nem ártok vele senkinek.

2020. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Nálam nem lenne kizáró ok.
2020. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Éld úgy az életed ahogy te szeretnéd. Ne mástól fuggj.
2020. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Bottal sem nyúlnék hozzád. Menj elvonóra!
2020. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez kamunak is zs-kategória...
2020. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ti akik itt írok azt se tudjátok mi fán terem a kóla. Van hogy úgy lövöm inzulinos fecsivel egyszerre max 1/5 adagot, mert egyébként tényleg letépné a fejem. Na de 1/5-1/6 még nagyon jó s ez így 15 max 20 percig adja nagyon durván. Olyan mint a crack utána lejön róla az ember azt nyomhatja a következőt. Elárulom volt hogy 5 g nél is többet elnyomtam egy este. A dealer amúgy is 08 as pakkokat ad csak. De mindegy amúgy, tényt nem akarom itt részletezni ezt..

Ha tudnék magamnak üzenetet visszaküldeni sok sok évvel, azt üzenném magamnak is h ne próbáljam ki! Ez egy olyan érzés amitől az emberek egy része szerintem az első utàn függő lesz. Nálam is így volt, viszont már soha nem tudom elfelejteni, és amíg élek tudok róla h van ilyen is a világon...

2020. jan. 20. 18:37
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen kizáró ok, nem is értem min lepődsz meg.
2020. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nőkből is vannak drogosak.Csak keress olyant,akinek van pénze anyagra,ne kelljen a 4-et felezni.A dealered biztos tudna segíteni ilyen nőt talàlni.Szóval a dealer lesz a megoldás ismét a problémádra
2020. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez nem kamu. Unokatesóm is kokainfüggő. A saját esküvőjén óránként tolta, szerintem nem volt egy tiszta pillanata. Annyi a különbség, hogy ő tele van pénzzel, szinte meg se érzi. Kokain, k&rv@k közben meg egy roncs. Kérdező, én nem ítéllek el, csak sajnállak. De nem a kólázás miatt nem találsz nőt magadnak. Akkor unokatesómnak se lenne felesége. Hanem azért, mert azt a keveset is elvered, amit megkeresel. Ez maximum egy olyan nő számára elfogadható, aki ugyanúgy tojik az életre. A díleredet kérdezd meg, nem ismer e valakit. Normális nőknél nem próbálkoznék.
2020. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Az a baj ezt már mondtam a dealernek. Akik még kóláznak ja azok pénzesek, nem az én világom. Így nem is csinálja senki mint én. Sőt ezt a kólát szinte alig lövi bárki. Ezért sokan megijednek mikor előadom a történetem.

Szóval van egy kör akik csili vili kocsik, főleg romák, vannak örömlányok, és furcsa öltönyös figurák. Vagy vannak a lecsúszott durvább esetben hernyósok, akikkel már jobban megtalálom a közös nevezőt, de onnan se kell még barát se.

Ha meg ezt normál valakinek elmondom, akkor azt hiszi megőrültem. Még a munkahelyen se tudja senki, kivéve azt a 2 csajt akinek elmondtam. Azok meg azóta tartják is a 3 lépés távolságot.

Hát ez van. Nem baj végül is már megszoktam... Majd lesznek még jobb napjaim is :)

2020. jan. 21. 00:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!