Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem talál rám a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál rám a szerelem?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, életemben egyszer voltam szerelmes, de akkor nagyon, csakhogy viszonzatlanul. Tisztában vagyok vele, hogy csinos vagyok, illetve intelligens (minden fennhéjázás nélkül mondhatom ezeket), magabiztos, s egyedi; viszont van néhány dolog, amit úgy érzem máshogy látok, mint kortársaim. Például én nem kezdeményezek fiúknál, mert bármilyen modern világban is élünk, én azt a konzervatív álláspontot vallom, hogy ez az ő dolguk, enyém csupán a visszajelzés lehetősége. Utána nem kavarok még buliban sem olyannal, akit tudom, hogy józanul úgysem keresnék, jobban mondva nem áltatom az embereket, mint ahogy sokan csinálják. Néha azt érzem, örökre szűz maradok, s ez bármennyire is fáj, inkább így legyen, minthogy olyannal történjen meg, aki iránt nem érzek igaz szerelmet. A baráti körömtől annyi pozitív visszajelzést kapok, ami nagyszerű, csak nem értem, más miért nem lát bennem potenciált. Meg ugye az is probléma még, hogy oly kevés hely van, ahol ismerkedni tud az ember: eljárok bulikba (bár ott úgyse lehet normális embert összeszedni általában, máshol viszont nem kezdeményeznek a fiúk), amúgy elég elfoglalt vagyok ,egyetemre járok, de gondolkoztam, lehet, több programra kéne eljárni, hátha. Őszintén nem tudom, mihez kezdjek :( .

2020. jan. 16. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Van egy óriási hamis hiedelmed. A kezdeményezés nem csak a férfiak dolga. Ezt vetkőzd le, oldd meg és máris több ajtó kinyílik. Picit magas lovon ülsz. 32F
2020. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Első nagyon jól írta. Negatív hitrendszer, számodra korlátozott elvárás, kivetítés van ezen keresztül nem fogsz tudni kapcsolódni az emberekhez. Te ezt hiszed, ezt is kapod meg. "NEM TALÁL RÁM A SZERELEM" Felsorolsz millió indokot miért, és az is lesz. Az univerzumnak mindenre igen a válasza. A jóra és a rosszra is. Nincs olyan hogy nem. Változtasd meg a nézőpontod. :) 22/F
2020. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen, lehet, hogy több programra kellene járni. Ha a nap nagy részében előadásokon ülsz, meg a szobádban, akkor valóban nehezen talál rád a szerelem.
2020. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csodálatos szerelem... :)


[link]

2020. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Nagy tévedésben élsz, hogy csak a férfi dolga a kezdeményezés. Jeleket adhatsz, nem kell szerelmet vallani. Hogyan képzelted? Ülsz valahol, ha tetszik egy fiú, és várod, hogy odajöjjön anélkül, hogy jelet adsnál neki? Ha igen, nagy a baj.
2020. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nyitottabban kéne a dolgokhoz hozzáállni,illetve már illett volna... Maga a hozzáállásod sem jó, hogy "Miért nem talál rád a szerelem?" Miért elveszett? Ez egy buta kérdés...sőt inkább buta hozzáállás.. Nem a szerelem dolga, hogy rád találjon, hanem a te dolgod, hogy rátalálj..Hozzállásodon kéne változtatni, és ahogy már irták nem nema pasik dolga, hogy kezdeményezzenek... ez kb olyan, mintha előadások helyett otthon ülnél de a sikeres vizsga meg kéne... tenni kell a szerelemért kezdeméynezni, jeleket adni, bezsélgetni sracokkal mosolyogni..Bulikban is lehet ismerkedni, ez pl jó ötlet, vagy akár az után, sőt én még egy mosdóban is tudok ismerkedni (jó nyilvan értsd jól) szóval xd rajtad állll..
2020. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A kezdeményezés alatt nem az ún. "jeleket" értettem, hanem, hogy én menjek oda és hívjam el a srácot... Mert az alap szerintem. ha tetszik valaki, hogy jeleket küldesz, hiszen annak a nagy része eleve önkéntelenül jön (lsd. gesztudokban való megnyilvánulás)...
2020. jan. 16. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod vannak olyan férfiak, akik lépni se mernek, mert sokan elutasították...


Te milyen jelet szoktál küldeni? Az első kiszemelteddel mi történt?

2020. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 peca1000 ***** válasza:
47%

Netes társkereső oldalak.


Ott majd fognak udvarolni neked :)

2020. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a tanácsom, hogy próbáld meg félretenni, hidd el, semmiről nem vagy és nem is leszel lemaradva. Nekem már volt kapcsolatom, egy huzamosabb ideje viszont egyedül vagyok és bennem is felmerült, hogy 2 év alatt miért nem változott semmi érdemleges, miért nem volt egyetlen olyan személy sem, akivel kölcsönösen oda-vissza ment volna. Vagy én akartam, ő pedig nem, vagy fordítva, álladóan zsákutca. A legjobb amit tehetsz, hogy nem szomorkodsz miatta és éled az életed, megalapozod önmagad, új hobbikat keresel, találkozol a barátaiddal. Persze mindig ott lesz, hogy neked még soha nem volt és már vágynál rá, de nem lehet erőltetni, és azt se hagyd, hogy megkeserítse a mindennapjaid. Az élet nem csak erről szól, majd később is lesznek időszakok, amikor egyedül leszel pár kapcsolat után kicsit hosszabb ideig. Ha elfoglalt vagy, úgysem lesz nehezedre pihentetni ezeket a gondolatokat, és majd a megfelelő időben elérkezik a megfelelő. :)) 21L
2020. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!