Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még normális férfinál?

Figyelt kérdés
9 évet voltam együtt a párommal, 1 éves kislányunk van. Vak voltam, kitartó és bizakodó. Dolgoztam mint a veszett egér, mindent megteremtettem, elértem. Ő meg adósságot halmozott fel mert minden pénzét cigire és piára költötte. Összetörte az autót amit tőlem vett át, összetörte a laptopom....gyerek születése óta nem is voltunk együtt.. Önbizalmam romokban, testem szülés óta tropa. 2 hónapja vagyunk külön. Teljesen depressziós lettem. Nem ő hiányzik, hanem nem értem mit rontottam el és lehet e még igazi kapcsolatom. Természetesen a gyerekem a legfontosabb, de nőből vagyok basszus..
2020. jan. 15. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Szégyelljétek magatokat, parasztok, akik ennek a szerencsétlen nőnek beszólogattok ismeretlenül. Nagyon csúnya dolog úgy, hogy nem is ismeritek. Tök normális lelkületű csajnak tűnik, nem az aki direkt át akarja verni a másikat. Van gondja elég, miért basztatjátok? Te is megérdemelsz egy igazi párkapcsolatot, csak idő kell amíg rendbejössz. Menj el pszichológushoz mindenképpen, sokat fog segíteni, magamon is azt tapasztaltam. Nekem nem fér a fejemben, hogy ha nő itt kérdést tesz fel tök normálisan, miért kell nekimenni. Tisztelet a kivételnek persze.

Gondolom, nagyon el lehetsz keseredve, ha idejöttél. Mégegyszer hangsúlyozom, akik itt hasonló kérdést tesznek fel, segélykiáltásként kellene kezelni, netán megkérdezni attól a szerencsétlentől, hogy miben tudok segíteni. Én most ezt fogom tenni privátban. Ez nagyon felhúzott, amikor valaki azt írta, hogy elveszti a szavatosságát. Barátom, te vesztetted el a szavatosságodat, de nem a nők.

2020. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem amiatt akadály a gyerek, mert másé. Sokkal inkább amiatt, hogy az újfiúval a kapcsolatodat olyan szintre felzárkóztatni, amiben már van helye egy gyereknek, elég nagy feladat, tekintve, hogy anya vagy. Gyakran nincs kedvük ehhez az anyukáknak, csak akarnak végre egy normális pasit, amilyennek a gyerek apjának kellett volna lennie. Ha csak a fogadd el attitűd van, az édeskevés, nemcsak a normálisaknak, de a nem normálisaknak is.
2020. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
Hozd magad formában legalább fizikailag. Addig úgyse lesz esélyed normális pasinál.
2020. jan. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha tropa a tested, kezdj el mozogni :) nyugi,otthon is lehet ,keress a youtubeon videókat, így a gyerkőc is szemelőtt marad, hidd el pár hónap múlva sokat segít az önbecsüléseden :) kitartást!
2020. jan. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!