Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem még normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még normális férfinál?

Figyelt kérdés
9 évet voltam együtt a párommal, 1 éves kislányunk van. Vak voltam, kitartó és bizakodó. Dolgoztam mint a veszett egér, mindent megteremtettem, elértem. Ő meg adósságot halmozott fel mert minden pénzét cigire és piára költötte. Összetörte az autót amit tőlem vett át, összetörte a laptopom....gyerek születése óta nem is voltunk együtt.. Önbizalmam romokban, testem szülés óta tropa. 2 hónapja vagyunk külön. Teljesen depressziós lettem. Nem ő hiányzik, hanem nem értem mit rontottam el és lehet e még igazi kapcsolatom. Természetesen a gyerekem a legfontosabb, de nőből vagyok basszus..
2020. jan. 15. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem szeretjük a vak nőket. 32F
2020. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
25%
Ha a tested tropa, akkor így jártál.
2020. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen természetes, hogy most depressziós vagy, adj még egy kis időt magadnak. Hasonló helyzetben vagyok, kicsit nagyobb gyerekkel, lassan 5 hónapja, hogy szétmentünk, és most kezdek jobban lenni.

Hogy igazi kapcsolatod lehet-e még, nem tudom, mert azért az soktényezős dolog, nem csak rajtad múlik, de alapvetően semmi akadálya.

Fogadd el a "gyászidőszakot", sírd ki magad, pár hónap és jobban leszel, megígérem! :)

2020. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Majd találsz egy balekot, aki odaadóan szeretni fog, de az első csettintésre ott fogod hagyni és vissza fog menekülni az exedhez, mert valójában arra van szükséged, hogy úgy bánjanak veled, ahogy őt tette. Ahogy írtad, nőből vagy.
2020. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem neked meg kell erősödnöd lelkileg, ehhez pszichológus kell. Fontos lenne regenerálódási lehetőséget is találnod magadnak, mert gondolom a gyereknevelés leköt, de ha te nem vagy rendben, akkor ez nehéz. Kérj segítséget a helyi családsegítőtől.
2020. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

#4-es megírta a tutit!

Az exed majd addig fog sírni és jönni a "megváltoztam" kamudumával hogy ha találsz is egy olyan lúzert aki bevállal egy gyerekkel és a sérült lelkeddel akkor azt egy pillanat alatt hagyod ott a szarért megint.

Ez örök igazság !

2020. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
az a baj, hpogy nálatok a normális azt jelenti, hogy informatikis nettó 450-500 ezerrel, apja-anyja sikeres nagyvállalkozó vagy orvos, és persze a őasi tipikus díszpinty 100 haverral.
2020. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó. Akkor inkább maradok egyedül.
2020. jan. 15. 21:02
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj, hogy egy nő szülés után 90%-ban elveszti a szavatosságát, mindenhol ezt látom. Plusz ott van a fejben, hogy ennek a nőnek gyereke van, nem akarom én másét nevelni. Ezért nem tanácsos egy nőnek szülnie, ha benne van a levegőben, hogy egyszer elhagyja a párja. Mert akkor 10 per 9 csak alkami szexre talál pasit, vagy olyan pasija lesz, aki a kutyának sem kell. Autót meg nem adunk senkinek soha, sem fél lakást, semmit. Mert 69%-os a válás, elhagyés a statisztikák szerint, utána ebből mindig baj van.
2020. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem így van. Engem nem a pénz érdekelt soha. Magamnak akartam megteremteni mindent. Hogy az az enyém legyen. Van saját lakásom, kocsim, utaztam mindenfelé, mind saját pénzből. Nem nem vagyok qva, rendes dolgozó nő vagyok. Osztrák határ közelében élünk, 10 éve hivatalosan, bejelentve van munkám. Sohasem kellett az ő pénze. Soha nem is foglalkoztam vele hogy neki van e. Azt hittem tud spórolni, hiszen semmire nem volt kiadása.
2020. jan. 15. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!