Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a nőket? 30/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a nőket? 30/F

Figyelt kérdés
Ez azért kicsit szomorú. Meg akibe szerelmes vagyok és 2 éve ismerjük egymást, el akarom hivni kávézni, de nem ér rá(mondjuk elhiszem, mert sokat dolgozik). Moziba akarom hívni, de nem szokott olyan filmeket nézni.Olyan mintha nem érdekelném. De amikor személyesen beszélgetünk, akkor mintha izzana a levegő.
2020. jan. 15. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

" mintha izzana a levegő"


Nem lehet, hogy kettőtök közül egyedül csak te képzeled ezt?

2020. jan. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem képzelem, nem a levegőt nézem. Ő rajta látom.

Vagy lehet, hogy túl barátkozós voltam és nem elég .. rámenős? Hogy hívják ezt?

Nincs nekem ebben tapasztalatom.

2020. jan. 15. 00:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Tudod mit, ha annyira biztos vagy benne, hogy nem képzeled, akkor legyen merszed szemtől szembe rákérdezni tőle, hogy most van / alakul köztünk valami, vagy csak te képzeled?
2020. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az, hogy valaki kedves veled, nem azt jelenti, hogy "izzik a levegő". Ha akarna tőled valamit nem utasított volna vissza már kétszer is.
2020. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

".Olyan mintha nem érdekelném"


Pont olyan!

2020. jan. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem szokott olyan filmeket nézni.. Miért nem kérdezted, hogy milyet szeret, szívesen elmennél vele, vagy kávézzatok hétvégén.

Szerintem is csak képzeled az izzást!

2020. jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Ember te nem érdekes ezt a csajt. Fogadd el
2020. jan. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor leugrok. Mást se érdekeltem eddig.
2020. jan. 15. 01:10
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt kérdezd, szivesen eltoltene-e veled kettesben 2 órát valamilyen programon, amit ő választhatna ki.

De azért hallod-e, elég fura, hogy jóbarátod, de nem tudod, mikor ér rá és mit szeret!

És még kideríteni sem tudod...

2020. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%

Több oka is lehet:

- csúnya vagy

- alacsony vagy

- keveset keresel

- nincs autód

- szüleiddel élsz

2020. jan. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!