Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet, hogy szüleim elhibáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy szüleim elhibázott döntései miatt a mai napig nem tudtam családot alapítani?

Figyelt kérdés

Átlagos családból származom. 10 éves voltam, amikor szüleim úgy döntöttek, kiköltöznek a belvárosból, egy nem túl nívós kiskertes övezeti családi házba (az út sártenger volt, csatornázás nem volt stb...). Onnantól kezdve mindig csórók voltunk, sose tudtak támogatni semmivel. Mellesleg a környéken gyerekek se laktak, csak 60+-os idősek, öcsém volt az egyetlen játszópajtásom. Jóformán nem volt gyerekkorom se, mindenből kimaradtam ami közösségi dolog lett volna. Míg az osztálytársaimnak lakást vettek szülei az egyetem elején, engem konkrétan 0 Ft-tal indítottak útnak az életbe.


20 éves korom óta dolgozom, soha nem nyaraltam, nincs autóm, mindig megvontam magamtól minden szórakozást, most 36 éves vagyok, és kínkeservesen összegyűjtöttem egy 1,5 szobás panellakásra, de annyira lenullázódtam anyagilag, hogy nem tudok ismerkedni, mert egy üdítőre nem tudok meghívni egy nőt. Banki hitelt nem vettem fel, szüleimtől kértem kölcsön. kb még 5-6 év mire visszatörlesztem. Örültem vona ha azt mondják ajándék a kölcsön, de sajnos nem, ők is nehezen élnek.


Nagyjából most tartok ott, mint a tehetős osztálytársaim 18-20 éves korukban.

Van esélyem valaha is normális családra, párkapcsolatra?


2020. jan. 14. 13:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Jaaa hogy csak ügyeskedéssel meg feketén lehet keresni 4-500 ezreket? Jó tudni, akkor én is valamit feketén csinálok szerinted.

420 körüli nettóm van csak érettségivel meg angollal. Jópár ismerősömnek szintén 300 fölötti nettó csak érettségivel és nem csak pesten. Külföldön meg határ a csillagos ég , fél éves angliai felszolgálással 2,5 millió félretett pénz. Hmm akkor valamit te nem csinálsz jól.

Nyílván könnyebb a rendszert, a szüleidet hibáztatni,mint magadba nézni és tenni valamit az élhetőbb életért.

2020. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Rockarc ***** válasza:
100%

Olyan 20-25 eves korod kozott el kellett volna jonnie az idonek, amikor mar a sajat kezedbe veszed a sorsod. Legkevesebb 10 eve mar te vagy a felelos azert, hogy igy elsz. A baratno fontosabb kellett volna legyen, mint a lakas, forditva ultel a lovon. Ketten egyutt mar reg osszeszedtetek volna onerobol a lakast, most gondolkodnatok rajta, hogy johetnek-e a harmasikrek meg az allami milliok.


Barmennyire is probalod jatszani az aldozat szerepet, meg bizonygatni, hogy mindent megtettel, szerintem jol elrontottad az eleted az anyagiaskodassal meg plane az irigykedessel. VAn egy lakasod, meg egy mergezett lelked, amivel a szuleidet ekezed. Szegenyek. Eleg halatlan kolyok vagy.


43F

2020. jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Igen, lehet keresni 420-at is. Nekem is volt időszakom amikor "papíron" megkerestem kb ennyit, amikor egyéni vállalkozó voltam. De az eszközamortizáció, benzin stb kb. elvitt havi 180-at :D akkor meg miről is beszélünk...


Szó nincs róla, hogy nem volt barátnőm az elmúlt 16-20 évben. Mert voltak! Csak egyik se szeretett volna velem közös életet kezdeni a nullról, közös lakáshitellel. Mindig volt egy bezzeg Pisti/András/Péter, hát mennyivel kényelmesebb volt inkább beülni a kényelembe nulla erőfeszítéssel.


Csak magamra számthattam, és így gyűjtögetésben egyedül minden kétszer annyi ideig tartott.

2020. jan. 15. 10:07
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

"Most 36 évesen meg már nem a 1.5 szoba a nők álma, mert ugye hova kerüljön a gyerkőc majd?"

Nem minden nő választ társat az alapján, hogy kinek milyen lakása van. Én amikor a párommal találkoztam, ő 38 éves volt, és épp a szüleivel lakott, mert az apja agyvérzés miatt fekvőbeteg volt, az idős anyja pedig nem boldogult az ellátásával, lakása pedig sosem volt. Én albérletben laktam. De a szerelem nem ingatlan alapján választ. 6 év után végre tudtunk egy kétszobást venni, közösen, amikor a legdrágábbak az ingatlanok. Hova kerül a gyerek? Majd valahova. Egy gyereknek szerető család kell és biztonságos környezet, nem külön szoba a legelején. Mire nagyobb lesz, tovább tudunk lépni. Ha találkozol azzal a nővel, aki önmagadért szeret, nem fog számítani semmi más. Ha meg számít, akkor tudhatod, hogy nem önmagadért szeret. Így az én válaszom az, hogy igen, van esélyed, de senki nem fogja neked garantálni.

2020. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!