Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megér egy próbát? Vagy hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér egy próbát? Vagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Minden reggel együtt utazok egy lánnyal aki nagyon szimpatikus és nem tudom van-e értelme odamenni hozzá..Ma reggel beült mellém a buszon és összeért a lábunk végig,jó tudom ez hülyén hangzik de nem húzta el egyszer sem..Mivel egy helyen szállunk le arra gondoltam odamegyek hozzá és elhívom valahova..
2020. jan. 14. 07:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azóta már odamentem hozzá..Mondta hogy van barátja...De pl ma reggel integetett a buszon és beültem mellé,az elején beszélgettünk meg kérdezgettünk egymástól pár dolgot..Mikor leszálltunk mondta hogy szép napot..Szóval sajnos ez ennyi.
2020. jan. 21. 07:15
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez most ennyi, viszont te meg nagyon menő vagy, hogy odamentél és megpróbáltad! Helyesen tetted, és látod, megismertél egy normális embert.


Csak így tovább!! :)

2020. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem lenne senkije nagyon könnyű dolgom lenne mert a szimpátia megvan..Mondta hogy majd dumálunk ha összefutunk..A villamoson volt ami a másik irányba ment és a megállóba állva is összeakadt a tekintetünk :D
2020. jan. 21. 07:32
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor innentől csak lazán, egy idő után kérd, hogy mutasson be a barátnőinek is, hátha lesz, aki egyedülálló is, a kölcsönös szimpátia mellett :)
2020. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De most is ő hívott oda reggel maga mellé úgymond..Nem baj találkozunk akkor beszélgetünk ennyi...
2020. jan. 21. 14:15
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze beszélgettek, nincs ezzel gond, de miért ne beszélgethetnél vele arról is, hogy mikor fog szingli barátnőknek bemutatni? :D


Figyu, ha ezen bepukkad és nem beszéltek többet, akkor ugyanolyan lesz az életed, mint eddig, nem vesztettél semmit.

Ha mégis akar tőled valamit, akkor ettől beszarik majd, és valamit tenni fog kettőtök érdekében, nyertél.

Vagy, bemutat egy csomó szingli barátnőnek - megint nyertél.

2020. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nekem egyelőre zavaros az egész...De szerintem ez nála is így van..Odamegy egy idegen valaki aki ráadásul akar is tőle valamit..Nőként én se tudnám ezt hova tenni...
2020. jan. 21. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!