Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megér egy próbát? Vagy hülyesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér egy próbát? Vagy hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Minden reggel együtt utazok egy lánnyal aki nagyon szimpatikus és nem tudom van-e értelme odamenni hozzá..Ma reggel beült mellém a buszon és összeért a lábunk végig,jó tudom ez hülyén hangzik de nem húzta el egyszer sem..Mivel egy helyen szállunk le arra gondoltam odamegyek hozzá és elhívom valahova..
2020. jan. 14. 07:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell külön elhivni, csak lazán kezd el vele beszélgetni bármiről. Ha vevő rá, csatlakozik. Ha meg nem akkor ne erőltesd. Szóval igen, próbáld meg
2020. jan. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Fura mert a busz után ugyan azzal a villamossal megy csak az ellenkező irányba..Mondjuk végig olvassa az utat általába..Sajnos nem nagyon veszem észre a nők adta jeleket mivel régóta nincs senkim..
2020. jan. 14. 07:30
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem érdemes. Úgy csináld, ahogy az első írta. Pl ott a könyv, arról máris lehet dumálni. Kicsit rákeresel google-ön a könyvre, hogy nagyjából képben legyél, aztán mehet a dumálás.


Egyszer vonaton láttam egy lányt, aki az osztályával utazott, de ő kiment inkább a folyosóra olvasni. Na mondom, ez már jelent valamit, szimpatikus volt, gobdoltam megpróbálom. Nagyon kedves volt, beszélgettünk és utána is talalkozgattunk. Kapcsolat nem lett belőle, és később a beszélgetés is megszakadt, mert elsodort az élet mindkettőnket, de nagyon pozitív volt. Sokáig merítettem ebből az élményből bátorsâgot ahhoz, hogy kezdeményezzek ismeretlen lányoknál. Aztán persze ezek a többi lányok leromboltâk ezt az idilli képet, de addigra már megedződtem :)


Érdemes kezdeményezni, de ha nem vevő rá, akkor ne menj át creepybe, köszönd meg az addigi idejét és hagyd békén :)

2020. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktam látni a könyvet amit olvas mert nem mindig ül mellettem..De ma érdekes is volt hogy mindenhol van hely de valahogy mellém ült be..De a lányok értékelik hogy ha a pasi odamegy..Sokan ugye félnek aztán meg se próbálják..Egyébként szemezni nem szoktunk meg semmi ilyesmi..Csak azt tudom hogy ott száll le ahol én..
2020. jan. 14. 11:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg bármilyen ürüggyel, könyörgöm!!!...
2020. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom !!
2020. jan. 14. 19:09
 7/17 A kérdező kommentje:
Ma megint találkoztam vele a buszon és hosszú másodpercekre össze akadt a tekintetünk..Mondjuk már rég oda kellett volna menni csak bennem van a félsz hogy megint koppanni fogok...
2020. jan. 16. 07:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj nyugodtan, nekem egy fellépésen akadt össze egy lánnyal a tekintetem. Ott nem volt rá alkalom, de később megkerestem és ráírtam, tök kedves, azóta is dumálunk.
2020. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De ilyenkor mit kell mondani ha esetleg oda mész hozzá ?

Mármint hogy azt nem mondhatod hogy láttalak az előadáson és szimpatikus vagy..Vagy nem hangzik ez hülyén ?

2020. jan. 16. 19:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Elmondom a titkos szöveget: kib*szottul k*rvára mindegy, mit mondasz!! :D


Amúgy igen, majdnem pontosan ezt írtam neki. Megkérdeztem, hogy emlékszik-e rá, hogy hol látott, mert ha nem, akkor felesleges a további beszélgetés. Ennyi. Emlékezett, beszélgetni kezdtünk. Azóta persze már nem annyira érdeklődő, gyanítom csak kíváncsi volt, mi a fenét akarok. Mellesleg 200 km és 13 év van köztünk :D


De ez mindegy is, a lényeg : ha tetszel neki, akkor azért mindegy, mit mondasz. Kerdezni fog, érdeklődni, feléd fordul, ő is tenni fog a beszélgetés fenntartásáért.


Ha nem tetszel neki, akkor meg azért mindegy: a világ legfrappánsabb szövegével is elküld majd, vagy csak egyszavas válaszokat ad majd kifejtős kérdésekre is.


"Szia! Mi ez a könyv, amit olvasol? Biztosan nagyon érdekes, mert sűrűn látlak olvasni"


Ennyi bőven megteszi.


Ha meg nincs nála a könyv akkor megkérdezheted, hogy végzett-e vele, milyen volt, stb.

2020. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!