Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a gond ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond ha nem volt még barátnőm, hanem csak két kalandom volt?

Figyelt kérdés

Eddig sosem találkoztam olyan lánnyal akivel el tudtam volna képzelni párkapcsolatot. Sokan azt mondják hogy mindenkinek megvan a párja, meg hogy mindennek el jön az ideje. De én úgy érzem hogy nekem nincs meg a párom.

Az a két lány a neten jött össze. Pedig azt mondják hogy kapcsolatot könnyebb találni, mint szexet. Én így látom.

Igaz az hogy mindennek el jön az ideje? Hiába próbálkozom, nem találkozok olyan lánnyal akit el tudnék fogadni barátnőnek.

22/F


2020. jan. 13. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs veled. nem voltál még szerelmes. olyna is van, hogy valaki harminc felett lesz először.
2020. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!