Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyáron volt egy három alkalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyáron volt egy három alkalmas kalandom.12 és 18 héttel később az ÁNTSZ csinált hiv teszteket. Mind a kettő negatív. Ma voltam vért adni. Ugye akkor nem kell attól tartani, hogy most bármi gond lesz?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki kalandokat keres, mindig ott az esely tartani valami eredmenytol, mert igazabol mit tudja kicsoda micsoda az illeto, csak szexel vele, aztan jon a panik. Ne haragudj nem beszolni akartam mindenaron, vagy leszolni teged, de megis mi ezt honnan tudjuk?
2019. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha 12 és 18 héttel később negatív volt a HIV teszt, akkor HIV pozitív biztosan nem lehetsz...

HIV tesztet leghamarabb a "kaland" után 8 héttel lehet csinálni, s ekkor lenne a legmagasabb egyébként a vírus szám, hogyha pozitív lennél.

2019. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért nevezném kalandnak, mert egyéb okok miatt nem lett belőle több. Azóta nem voltam senkivel, nincs új párom.


Tehát, ha az ELISA teszt 18 héttel utána negatív lett, akkor az már biztos eredményt adott, igaz? Emiatt nincs okom pánikolni?


Úgy rémlik, hogy a hölgy azt mondta, hogy 2-4 héttel az eset után biztosat mutat. Négy héttel később csak azért javasolt ismételni, ha nem biztos az időpont.


Ti aggódnátok?

2019. febr. 11. 16:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a levett vért is bevizsgálják hiv - re , meg hepatitiszre. (vagy mostmár kötelező papírt vinni nega hiv szűrésről? )
2019. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a hív teszted negtív lett, még van vagy 1000 féle nemi betegség amit alkaphatsz.

Nem értem miért csak a hívtől retteg mindenki.

2019. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem kell semmi papírt vinni a negatív hiv szűrésről.


Igazából, csak annyi érdekelne, hogy ha nekem van két negatív hiv teszt eredményem, akkor kell e esetleg attól tartanom, hogy most mégis azt mondják hiv fertőzött vagyok.

2019. febr. 11. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nyár óta nem voltál senkivel, akkor nincs miért aggódnod.
2019. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!