Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan pasit találni aki nem vágyik gyerekre?

Figyelt kérdés
Én 28éves vagyok és volt egy műtétem ami miatt nem lehet gyerekem, nincs is és már nem lehet. A lényeg hogy fent vagyok társkeresőkön és a legtöbb korombeli pasi már mind gyereket akar. Nekem pedig egy társ kellene örökre, de úgy hogy eltudná fogadni hogy csak én lennék neki, és nem tudok neki gyereket adni. Lehet ilyet találni vagy adjam ezt fel?

2020. jan. 11. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, dettó ugyan ez a cipő. Kb 14 éves korom óta tudom és biztos vagyok benne, hogy nem akarok gyereket. 36 vagyok.. Nagyon nehéz olyan nőt találni, aki szintén nem akar. Kétszer sikerült azért.
2020. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

igen 11-es ez k**úrvára szívás :)


Csak azok a rohadt évek telnek egyre gyorsabban....még 5 év és 40 aztán lassan 50 és az életemnek vége ....:)

2020. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12# Miért lenne vége?

Ne légy ilyen,kezdj el sportolni,egészségesebben étkezni,járj el teljes körű orvosi vizsgálatra évente legalább,én is el járok pedig még ebben a korban nem kéne évente,ismerek olyat aki 70 éves olyan formában van mint egy 40 éves,ti már abban a korban vagytok hogy el kell kezdeni ezeket azért hogy tovább és fájdalom mentesebb életet tudjatok élni.

Három fontos dolog van az életben szerintem.

1.Egészség.

2.Boldogság.

3.Anyagiak.


22F

2020. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzá fűznék,ahogy látom,érzékelem,beszélgetem különböző emberekkel úgy veszem észre hogy elég sokan a 3 pontot veszik előre, nagyon sokan elég későn jönnek rá arra hogy az egészséget és a boldogság helyett csak a pénzt választották,10-ből legalább 7 ember ezt később nagyon meg bánja.
2020. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Synesztro ***** válasza:
100%
31/F Ne add fel. Bármilyen hihetetlen, éppen akkor beszélgettünk erről a párommal, mikor véletlenül rátaláltam a kérdésedre. Nekem van egy az előző házasságomból,neki nincs, és nem is akar. Sem házasságot, sem gyereket. 9 éve vagyunk együtt, ő 3 mal idősebb. Először is tökéletesen megvagyunk így is, be kell vallanom, hogy én is élvezem, hogy "csak" 7végi apuka vagyok, a magunk urai vagyunk, van egy "házunk"(albérlet), egy kocsink, senkinek nem tartozunk az életünkkel elszámolni valóval. Dolgozunk, megbeszéljük, hogy mikor merre, hogyan tovább, dolgozunk, filmezünk, szexelünk, utazunk, vásárolunk, élünk. És nem kell azon görcsölnöm, hogy mi lessz az utókorral, mert nem érdekel. Már a fiamat is "bánom", mert látom, hogy micsoda egy pusztító, aljadék világban kell érvényesülnie, ahol, mivel nem kőgazdag család sarja, nem fog tudni érvényesülni, egy robot lesz, akit addig használnak, amíg nem lesz végérvényesen totálkáros, aztán hagyják elrohadni, hajléktalanként, várva egy egyre valószínűbb háborút is. Ez most a nagy valóság. Mi leéljük az életünket, és megkímélem a leendő gyerekeimet ettől az életformától. Mi is 30 évesen még mindig csak az albérletben lakunk, és nem is látok jelenleg további kiutat. Hova vállaljak gyereket? Ha innen egyszer mennünk kell, csak egy másik albiba mehetünk, és ez sem mehet a végtelenségig. Ehhez add most hozzá a gyerek költségeit, hogy 2 fizuból élünk, amiből egy jó időre kiesik, az iskolai terheket, stb. És semmi fajgyűlölet, de sajnos mi nem azok vagyunk, akinek 2-3 gyerek után ingyen házat építenek az önkorik. Bocs mindenkitől, tudom, hogy ez így nagyon durva volt részemről, de beleírtam egy kis dühöt, és csalódottságot is. Elnézést kérek érte. A lényeg, hogy jelen körülmények között, én olyan nőt nem akarnék, aki házasodni, és gyereket vállalni akarna.
2020. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nagyon sok ilyen pasit lehet,találni
2021. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!