Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet olyan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan pasit találni aki nem vágyik gyerekre?

Figyelt kérdés
Én 28éves vagyok és volt egy műtétem ami miatt nem lehet gyerekem, nincs is és már nem lehet. A lényeg hogy fent vagyok társkeresőkön és a legtöbb korombeli pasi már mind gyereket akar. Nekem pedig egy társ kellene örökre, de úgy hogy eltudná fogadni hogy csak én lennék neki, és nem tudok neki gyereket adni. Lehet ilyet találni vagy adjam ezt fel?

2020. jan. 11. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, én sem akarok 40 vagyok, pedig semmi akadálya nem lenne. (van párom).
2020. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván lehet, ha "konzerválod" magad és egy sima, boldog kapcsolatot tudsz és akarsz is adni helyette.

Nem tudom, de sokan lehetnek az itt olvasottak meg a sztorizgatások alapján, akik nem akarnak gyereket.

2020. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok, mert már van kettő.

Ha veled ismerkednék, ez előny lenne.

2020. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem akarok gyereket, de házasságot sem..


25(f)

2020. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék gyereket, így hasonló elgondolásaim lennénk a témával kapcsolatban,viszont rengeteg negatív tulajdonságaim van. (37F)


Igen, tudsz találni ilyen embert, mert vannak normális férfiak is, akiknek nem minden a szex. Csak kérdés, hogy te mennyire csipázod a mai korban az ilyen "nem férfias férfiakat".

2020. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni,biztos fogsz találni idővel egy társat,ne légy szomorú,mindennek el jön a maga ideje,légy boldog és élvezd az élet hiszen csak egyszer élünk.

Nem mindenki szeretne gyereket,én sem szeretnék és ezt már 5 éve tudom,akik tudják ezt rólam azok leginkább el ítélnek de nem foglalkozom ezzel.


22F

2020. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát én nehezen találok olyat, aki csak társra vágyna de gyerekre nem.
2020. jan. 11. 16:00
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
#7 ha szexelni attól még szeretsz, akkor írj rám, mert én nem bánom, ha nem lesz gyerek, csak szex legyen! :)
2020. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Na várj eddig arról írtál hogy nem tudsz szülni és EZÉRT nem is akarsz gyereket. Nem írtad milyen indokkal műtöttek meg. Ha életmentő akkor érthető hogy nem lehet. Ha elköttetted magad akkor meg lehetne de nem akarsz.

Attól hogy valaki nem tud gyermeket szülni még lehet szülő. Sokan vannak akik örökbefogadtak babákat mert késett vagy eltévedt a gólya.

Ha nem is akarsz akkor tárgytalan persze. Bár nem tudom mit szólnál ha gyerekes férfival jönnél össze.

2020. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet, és szerintem egyre több van.

Sőt 30 felett már 3x meg is gondolják, hogy akarnak e még.


Én soha nem akartam és nem is akarok.


Ugyanilyen nőket kerestem, a végtelenségig ők is azt mondták, hogy soha nem akarnak, de sajnos emiatt értek véget a kapcsolataim mert évek után meggondolták magukat.

2020. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!