Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ilyen lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés

Tudnátok tippeket adni, hogy hol keressek olyan lányt, aki szeretne csavarogni a világban? Nekem első gondolatom a túra csoport volt, de ott legfőképp csak 40 körüliek vannak, szóval nem jött be. Társkeresőkön szinte csak instás lányok vannak. Valami egyéb ötlete van akárkinek?


23/F



2020. jan. 8. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

kb. az összes társkeresős adatlap azzal indít, hogy "szeretek utazni"


ha túrázni szeretnél nagyokat, na az már nehéz. Túracsoport jó ötlet volt pedig, keressél másikat.

2020. jan. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, de általában arra gondolnak, hogy lemenni egy hétre Görögbe süttetni a hasukat. Nekem pedig backpackers módjára utazni lenne a tervem.
2020. jan. 8. 22:52
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Meglepő módon az ilyen lányok általában úton vannak. Én is csak úgy találtam egyet, hogy véletlenül az útjába kerültem :)
2020. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Alter és hippi csajok közt nézz körül.
2020. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
A plázákban. Azok bírjàk a gyaloglást, egesz nap fel-le .....
2020. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, nekem távmunkám van, és ezért sokat és nagyon szép helyekre utazom. Ennek ellenére elkerülnek a nők, pedig tényleg ott virít mindegyikük bemutatkozójában, hogy szeretnek utazni. Tudom, a szépfiúval meg a barátnővel, velem nem...
2020. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyél couch surfing host. Stoppilj sokat, barangolj egyedül és nézz körül, El Camino.
2020. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mással, vagy egyedül, de vannak nagyszabású terveim. Viszont, ha van lehetőség társat találni ilyen kalandokhoz, akkor megpróbálom.
2020. jan. 9. 00:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez nálam is a gond,de örökké ugye nem lehet várni mert akkor nem jutsz el sehova,én már úgy vagyok ezzel hogy egyedül neki indulok aztán majd az utam során csak össze futok vele,előbb vagy utóbb biztosan sikerüli fog csak nem szabad erőltetni na és persze görcsölni rajta.

Jól mondja a 3# válaszoló :-)


Kitartás.

21F

2020. jan. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne ítéld el ennyi alapján a társkeresős lányokat. Ha regisztrálva lennék ilyen oldalakra, nekem is kint lenne, hogy imádok utazni, az az életem. Sőt, hotdoglábas képem is van. De távol áll tőlem az all inclusive és minden hasonló, én is backpacker stílusban szoktam utazni, ráadásul nem a "szépfiúval" vagy a barátnőimmel, hanem egyedül. Stoppolás, hostelben alvás, túrázás, mindezt olcsón. Nyáron egy hónapi jártam így a Balkánt, és életem legjobb hónapja volt.

Szóval szerintem adj egy esélyt a társkeresős lányoknak is.


21/L

2020. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!