Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz egy hűséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egy hűséges és ragaszkodó lányt találni kapcsolati célra?

Figyelt kérdés

Már a barátzónásdi meg a komolytalankodás nálam nem nyerő. Nem vagyok egy csúnya alak, mert kapok pozitív visszajelzéseket, de még nem volt szerencsém egy komolyabb párkapcsolathoz. Most próbálok nyitott lenni és ismerkedni ahol csak tudok. Elvégre mindenkinek megvan a maga párja, helye és ideje. Feladni meg sose szabad, hanem küzdeni és helyt állni, elvégre az élet a kihívásokról szól, még ha sok csalódás is ér.


23/F



2019. dec. 21. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert az életben lévő jó dolgok nehezek.. ha az öledbe hullana 0 erőfeszítéssel, akkor nem becsülnéd.
2019. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Célra. :)

Mintha tárgyról lenne szó...

2019. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert kevés vagy.
2019. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert kevés ilyen ember van. Na meg nem csak ez a két tulajdonság, ami számít.
2019. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ragaszkodó? miért jó az, ha ragaszkodnak hozzád?
2019. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nehéz egy hűséges és ragaszkodó fiút találni kapcsolati célra?
2019. dec. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Elismerem kevés vagyok, de nem mindennapi jelenség. Mindenesetre ábrándozni már csak szabad :) Amúgy meg miért lenne tárgy az illető akiről beszélek? Ha kapcsolat a cél, akkor miért ne lehetne? Persze értelmezések és pofonok.


"Miért olyan nehéz egy hűséges és ragaszkodó fiút találni kapcsolati célra?"


Írj rám :D Bár kételkedem a monitor másik oldalán lévő személyről, de a remény hal meg utoljára :D

2019. dec. 21. 17:33
 8/10 anonim ***** válasza:
15%
Sok évig voltam hűséges és ragaszkodó lány. Egyetlen férfi sem értékelte. Sőt, pont emiatt menekültek el. Sokkal jobban odavoltak azokért, akik bárkinek bármelyik bokorban megkaphatók. A mai fiatal lányok ügyesebbek. Hamarabb megtanulják, hogy az érdekeiket tartsák szem előtt, szórakozzanak és ne vesztegessék olyan felesleges butaságra az idejüket, mint a ragaszkodás.
2019. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sok évig voltam hűséges és ragaszkodó lány. Egyetlen férfi sem értékelte."


Érdekes, itt a gyakorin meg máshol is mindenhol azt olvasni, hogy a nők nem értékelik a ragaszkodó férfiakat.

2019. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem adom fel,az én kiszemeltem rendes pasi,ragaszkodó,hűséges ember,mint én.Neki se a pénz,a látszat a fontos,hanem az,hogy mit érez.Csaladszereto,független.Több,mint 20évvel idősebb,de ez nem baj.
2019. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!