Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy visszahúzódó fiú találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó fiú találhat párt? Van olyan lány akinek bejön egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mi fog meg egy ilyen fiúban?
2020. jan. 10. 21:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
47%

#20 Nem tudod jobban, akármennyit tanultad, hiteltelen vagy. Egyébként modort is tanulhattál volna, mert ez a stílus nem szalonképes ahhoz képest, hogy ezt tanultad!

Már többször leírtam, hogy vannak fokozatai ennek. Aki ezt így átélte, annak nem jár a szája, mert tudja, hogy milyen. Az viszont, hogy nagyon szorongó vagyok általában, az már lehet, hogy később alakult ki, ez tyúk-tojás problémának tűnik. És az is tévedés, hogy csak online "jár a pofám".

2020. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Mivel nem győzöm hangsúlyozni, hogy fokozatai vannak, akik azt mondják, hogy nem ilyennek születtek, azok gondolom emlékeznek rá, hogy kisgyerekként nem ilyenek voltak. Azokkal tényleg történhetett valami, amit talán ki lehet javítani.
2020. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Rockarc ***** válasza:
33%

#18

Amikor egy jol meno pszichologussal szurtem ossze a levet, akkor kerdezgettem tole par dolgot onismereti temakorben. Pontosan nem azt mondta, amit itt szajkozol, hanem az ellenkezojet. Nem az a fontos, hogy milyen szemelyisegtipusba tartozol, mert az egy allapot. Az a kerdes, hogyan jutottal el oda. Nem menjunk mar el a te elb.aszott eleted es a zavaros gondolkodasmodod miatt olyan iranyba, hogy a mentalis betegsegek nem gyogyithatok. Tudod, aki olyan sulyosan koros allapotban van mint te, es nem gyogyithato, azt gyogyszerezni szoktak, amennyiben nem marad kezeles nelkul.


Nalad az a problema, hogy segitseg nelkul probalod elni az eleted, elvagva magad rengeteg lehetosegtol, amitol egeszseges emberkent a tarsadalom megbecsult tagjakent is elhetnel. Legyen meg a betegsegtudatod, csak akkor fogsz tudni elore lepni.


43F

2020. jan. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
25%

Koma, őszintén itt hol becsülnek meg nálunk bárkit is? Szerintem a legundorítóbb, legkinézősebb ország vagyunk mind közül. Ahol tonna számra kinézik az embert és csak megalázni, bántani és szekálni tudják egymást az emberek.

Oda mégy egy idegenhez, vagy hülyének néznek, ha nem úgy nézel ki, vagy nem úgy viselkedsz mint ők, illetve legtöbben csak bunkózni tudnak, vagy azt gondolják rosszat akarsz.

Szóval minek illeszkedjen be az ember egy ilyen fajta társadalomba?

2020. jan. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
15%

#24 Azt hiszen, rátapintottál a lényegre. Szerintem az elfogadás, megértés többet ér minden gyógyszernél.

A pszichológia elhiszem, hogy jó szándékú, de bizonyos esetekben tehetetlen, és jobb híján arra próbálják terelni a betegeket különféle módokon, hogy beilleszkedjenek egy nem normális világba.


És ez egy ördögi kör, mert ha az ember azt látja, hogy kilóg a sorból, akkor az még ront is a helyzetén, mert magyarázkodni kell egy olyan világban, amely az átlagtól eltérőt nem kedveli.


És az egy nagy tévedés, hogy én azt gondolom, hogy a mentális betegségek egyáltalán nem gyógyíthatók! Azt állítom, hogy személyfüggő, van, akinél igen, és van, akinél pedig nem.

2020. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
31%
Meg ez is relatív, hogy beteg. Mihez képest? Egy beteg, nem normális világhoz képest? Ha valaki abba nem tud beilleszkedni, akkor onnan nézve beteg. De ez csak az egyik oldal.
2020. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
61%
#26: ha szerinted a világ beteg, nyugodtan ki lehet ám vonulni belőle, és elmenni remetének, mert "a világ" (= rengeteg ember) nem fog a te (= egy darab ember) ízlésed szerint megváltozni, már csak azért sem, mert abszolúte semmiféle morális alapja nincs is a követelésednek. A világ beteg = egyéni vélemény -> te rosszul érzed magad benne = egyéni szoc. probléma.
2020. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Azt nem várom, hogy megváltozzon, mert egyhamar nem fog. És ez nemcsak az én egyéni véleményem, hogy ilyen a világ.
2020. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
És nagyon sok morális alapja van annak, hogy meg kéne változnia a világnak, de tudom, hogy nem fog, emiatt nem is várom.
2020. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
61%

"És nagyon sok morális alapja van annak, hogy meg kéne változnia a világnak"


Elfelejtetted hozzátenni, hogy SZERINTEM. Úgy látom, a szerénység nem igazán jellemző rád.

Ja, mellékesen megjegyezném, hogy önjelölt prófétából mindig is több volt, mint kellene. Úgyhogy a magadfajta sikertelen nyomik megmondóemberségére nem nagyon lesz kereslet még egy darabig (szerencsére).

2020. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!